Menu

Zwiastun do nowych "Gwiezdnych wojen" budzi kontrowersje

Zwiastun do nowych
Fani nie mogą doczekać się nowej części gwiezdnej sagi. (Fot. YouTube)
Ledwo się pokazał, a już wzbudził kontrowersje. Pierwszy zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" od wczoraj jest w internecie.

W "Ostatnim Jedi", ósmej części sagi "Gwiezdnych wojen", fani zobaczą gwiazdy starej trylogii. W postać Luke'a Skywalkera wcielił się ponownie Mark Hamill, a księżniczki Lei - Carrie Fisher, która zmarła w grudniu zeszłego roku. Sceny z jej udziałem zostały nagrane wcześniej i była to jej ostatnia rola.

Natychmiast po opublikowaniu zwiastuna fani rozpoczęli dyskusję, czy postać księżniczki Lei pojawia się po raz ostatni w serii "Gwiezdnych wojen". Najprawdopodobniej tak się stanie i ten wątek nie będzie kontynuowany. Tak przynajmniej zapowiedziało kierownictwo Lucasfilm. Według szefów wytwórni postać grana przez Fisher nie będzie rekonstruowana komputerowo na potrzeby zaplanowanej na 2019 rok 9. części.

Reżyserem ósmej części jest Rian Johnson, znany z filmów "Looper - pętla czasu", "Niesamowici bracia Bloom" i pracy przy serialu "Breaking Bad". W głównych rolach zobaczymy Daisy Ridley, Johna Boyegę, Adama Drivera i Oscara Isaaca.

Ósma część sagi "Gwiezdnych wojen" trafi do kin w połowie grudnia.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 12.12.2017
GBP 4.765 złEUR 4.208 złUSD 3.571 złCHF 3.608 zł

Sport


Reklama