Menu

Zapraszamy na "Lunch o Północy"!

Zapraszamy na
Dużym walorem spektaklu jest świetna obsada - Joanna Kurowska, Piotr Gąsowski, Paweł Królikowski i Anna Oberc. (Fot. City Heroes Media)
"Lunch o Północy" w reżyserii Jakuba Przebindowskiego to komedia omyłek opowiadająca o związkach małżeńskich, miłości i pomysłach na przełamanie małżeńskiej rutyny. Premiera sztuki Jakuba Przebindowskiego już 8 kwietnia w Londynie!
Reklama

Głównymi bohaterami sztuki są Roman i Barbara - małżonkowie z 16-letnim stażem, którzy lata wzajemnej fascynacji mają już za sobą. Do ich życia wkradła się szara codzienność, która zabiła wszelką spontaniczność.

Z okazji rocznicy ślubu Roman szykuje dla żony nietypową niespodziankę. Zaprasza do ich niewykończonego jeszcze domu parę swingersów, by wraz z nimi spędzić ten wyjątkowy wieczór na frywolnych zabawach. Jednak zamiast oczekiwanych gości do ich nowego lokum przybywa inna para, która trafiła tam przypadkiem. Wyniknie z tego cała masa nieporozumień, a cała ta sytuacja sprowokuje bohaterów do refleksji na temat marzeń skrywanych głęboko w naszej podświadomości...

Dużym walorem spektaklu jest świetna obsada - Joanna Kurowska, Piotr Gąsowski, Paweł Królikowski i Anna Oberc. Joanna Kurowska wcieliła się w Barbarę, nieszczęśliwą żonę, która zapomniała już, jak to jest być adorowaną i rozumianą przez swojego męża. Piotr Gąsowski zagrał Romana, mężczyznę w średnim wieku, poszukującego nowych doznań i nie przejmującego się uczuciami i potrzebami swojej żony Barbary.

Paweł Królikowski zagrał Rajmunda, myśliwego polującego na dziki, któremu zepsuł się samochód, zaś Anna Oberc - Spinkę, mało inteligentną autostopowiczkę, której ulubionym powiedzeniem było "normalnie szok strukturalny". Trzeba przyznać, że tworzyli osobliwą parę podróżnych.

Warto wspomnieć także o scenografii Witka Stefaniaka - skromnie urządzony salon w niewykończonym jeszcze domu - jedyne meble to fotel i kanapa przykryte folią, i prowizoryczny stolik. A także o kostiumach Anny Czyż - elegancka czerwona suknia pani domu, niebieski garnitur pana domu, strój do polowania i gumiaki niespodziewanego gościa oraz szorty, podkoszulka, płaszcz i wysokie szpilki jego towarzyszki.

Premiera "Lunchu o Północy" już 8 kwietnia w Londynie! Zapraszamy do działu Wydarzenia gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje na temat premiery, a także konkurs z wejściówkami do wygrania.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.04.2018
GBP 4.800 złEUR 4.198 złUSD 3.440 złCHF 3.516 zł

Sport


Reklama