Menu

Victoria Beckham o swojej kolekcji: "To plastelina, lody..."

Victoria Beckham o swojej kolekcji:
Wielbiciele Victorii Beckham pytają: "Gdzie podziała się czerń?". (Fot. Getty Images)
Projektantka i była Spice Girl, Victoria Beckham odsłoniła w niedzielę swoją najnowszą kolekcję.

Porzuciła ulubioną czerń na rzecz żywych i ciepłych kolorów, oszronionych pasteli i brokatowych pantofli w stylu jej sześcioletniej córki Harper.

"To plastelina, lody, ale nie za słodkie" - przekazała 43-letnia projektantka, komentując paletę kolorów po swym pokazie na Manhattanie. "To jest fajne, wesołe, kocham buty, które świecą, mam obsesję na punkcie pantofli Harper" - dodała.

Gościom zaproponowano wysokie szklanki mrożonej herbaty przyprawionej miętą i imbirem, a usadzono ich na tle marmurowego wystroju.

Mąż projektantki, emerytowana gwiazda piłki nożnej, David Beckham siedział podczas pokazu w pierwszym rzędzie, między nowym redaktorem naczelnym brytyjskiej edycji "Vogue'a" Edwardem Enninfulm, a najstarszym synem Beckhamów, Brooklynem, który uczy się w prestiżowej szkole nowojorskiej Parsons.

Victoria Beckham, pokazała na wybiegu m.in. spodnie rurki, spódnice o niskiej talii, z tkanin tak cienkich, że stawały się aż przezroczyste. Przez jasnoróżową spódnicę prześwitywała np. biało-zielona koszula w paski, wpuszczona do środka. Jeśli chodzi o wybór kolorów, w kolekcji znalazły się jasnoczerwony, pistacjowy, różowo-brzoskwiniowy, z kilkoma plamami czerwieni, podkreślone częstym użyciem bardzo grubego wzoru siatki.

"Ten wzór przypomina mi szkołę, lekcje matematyki. Wygląda jak papier w kratkę" - przekazała projektantka. Victoria skomentowała też odejście od czerni: "Noszę tyle czerni, że miło jest postawić na kolory, to mnie naprawdę cieszy".

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.03.2018
GBP 4.837 złEUR 4.229 złUSD 3.432 złCHF 3.621 zł

Sport


Reklama