Menu

Sposoby na jesienną chandrę? Popularna polska aktorka radzi... (wideo)

Sposoby na jesienną chandrę? Popularna polska aktorka radzi... (wideo)
Idzie jesień, liście niesie... Trzeba pamiętać o dużej dawce witaminy C! (Fot. Thinkstock)
Aktorka Katarzyna Glinka otwarcie przyznaje, że nie znosi jesieni i trudno jej poradzić sobie z szarymi, deszczowymi dniami.

Ponura aura, niskie temperatury i coraz więcej deszczowych dni... Katarzyna Glinka nie należy do miłośniczek tej pory roku. Znana z serialu "Barwy szczęścia" aktorka poszukuje metody na radzenie sobie z jesienną chandrą, która boleśnie ją zaskoczyła.

Nic w tym dziwnego - gwiazda wróciła niedawno z wymarzonych wakacji we Włoszech, które ochoczo relacjonowała na swoim Instagramie, pozując w bajkowym otoczeniu pompejańskiej architektury. "Byłam na wspaniałych wakacjach w tym roku, postanowiłam mieć taki miesiąc dla siebie i dla mojego syna i było po prostu cudownie. Tym bardziej po powrocie, kiedy pogoda się tak zmieniła, jest mi ciężko się odnaleźć" - wyznaje Glinka.

Jak serialowa Kasia Górka ma zamiar zwalczyć objawy jesiennej chandry? W typowy dla wielu z nas sposób. "Myślę, że dużo herbaty z imbirem, cytryną i miodem załatwi sprawę. I jakiś dobry film! Częściej będę chodziła do kina" - zapowiada aktorka.

Ciekawy seans i potężna dawka witaminy C? Nie pozostaje nic innego, jak tylko brać przykład...

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.02.2018
GBP 4.737 złEUR 4.174 złUSD 3.391 złCHF 3.630 zł

Sport


Reklama