Menu

Sposób na elegancję to...

Sposób na elegancję to...
Biżuteria moze odmienić look każdej kobiety. (Fot. Thinkstock)
Biżuteria to najprostszy sposób, aby z prostej sukienki uczynić wieczorową kreację, a codziennej, sportowej stylizacji dodać trochę elegancji.
Reklama

"Lubię subtelną biżuterię. Nie jestem typem osoby, która obwiesza się jak choinka, nie jestem również typem sroki. Cenię sobie jednak piękną biżuterię, która buduje całą stylizację. Czasem wystarczy prosta sukienka i efektowny dodatek, który ożywi cały look" - przyznaje Anna Samusionek, którą w kolekcji Metamorphosis firmy Spark urzekły m.in. zegarki. "Rzadko noszę biżuterię, ale zegarki owszem. Stanowią one ozdobę, a przy tym są praktyczne" - dodaje aktorka.

Dorota Czaja doceniła minimalizm prezentowanej kolekcji, która jej zdaniem na dobre przywołała wiosnę. "Prezentowane linie były bardzo wiosenne. Przeważały delikatne kolory, piękne wzornictwo. Osobiście lubię biżuterię, której trzeba się dopatrywać. Nie lubię się obwieszać" - zaznacza aktorka.

Wiosna zagościła nie tylko w kolorach najnowszej kolekcji, ale również we wzornictwie. Jak wyjaśnia Magdalena Korpalska, współwłaścicielka Corundum, właściciela marki, motywem przewodnim kolekcji są metamorfozy, a symbolem tej przemiany jest motyl. "Chodzi o to, żeby każda kobieta znalazła w sobie siłę, żeby dokonać tej przemiany" - wyjaśnia Korpalska.

Najnowsza kolekcja nawiązuje nie tylko do mody - a to za sprawą kryształów Swarovskiego, które zaprojektował Jean Paul Gaultier - ale również do natury, której łącznikiem jest Celine Cousteau. Za sprawą swoich projektów wnuczka słynnego, francuskiego podróżnika Jacques'a-Yves'a Cousteau zamyka głębię i bogactwo oceanu w krysztale.

"Kryształy Swarovskiego - mające niepowtarzalne szlify i kształty - będąc dodatkiem do prostych strojów, nadają im charakteru i smaku. Z prostej sukienki mogą uczynić strój wieczorowy, ale mogą również stanowić dodatek do stroju codziennego. Tym bardziej, że Polki są coraz odważniejsze w doborze biżuterii. W Polsce coraz częściej doceniana jest biżuteria modowa, nie tylko taka, która stanowi lokatę kapitału czy jest pamiątką rodzinną. Polki zaczynają kupować biżuterię jako dodatek do stroju" - zaznacza Magdalena Korpalska.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.04.2018
GBP 4.800 złEUR 4.198 złUSD 3.440 złCHF 3.516 zł

Sport


Reklama