Menu

"Przyjaciele" przywołują modowego ducha lat 90.

Bohaterowie serialu "Friends" wywołali ogromny wpływ na całe pokolenia młodych ludzi... (Fot. Twitter/@joecouk)
Obszerne bluzy, spodnie z wysokim stanem, białe sportowe skarpetki - to uniform typowy dla lat 90. i grupki przyjaciół z Central Perk. Przyjaciele powracają, wraz z nimi powraca modowy duch lat 90.

Po tym jak 1 stycznia Netflix przypomniał nam o kultowym serialu "Przyjaciele", każdy z nas zamarzył o gorącej kawie serwowanej w ogromnym kubku i wygodnej kanapie. Ta sentymentalna podróż do lat 90. to również doskonała modowa inspiracja.

Jeśli gdzieś na dnie szafy skrywamy zakopane modowe "brzydkie kaczątka" lat 90. najwyższa pora wyciągnąć je z szafy. Obszerne bluzy, jeansy moms, okazują się być nieśmiertelne jak ten kultowy serial.

Dla fanów serialu w czasach, kiedy był emitowany, wzorem była Rachel. Fryzjerzy przeżywali czasy cięcia "na Rachel". 20 lat później wzorem stanie się garderoba bohaterów serialu.

Po tym jak Netflix przypomniał nam historię ukochanej przez wszystkich grupki przyjaciół na Twitterze pojawiły się zachwyty nad stylem z tamtych lat. Niektórzy mieli okazję ten serial zobaczyć po raz pierwszy - jeśli zachwyt nad stylem z ekranu, będzie miał przełożenie na modowe trendy, można liczyć na modowy wehikuł czasu.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.02.2018
GBP 4.683 złEUR 4.147 złUSD 3.341 złCHF 3.601 zł

Sport


Reklama