Menu

Pharrell Williams będzie reklamował torebkę Chanel

Pharrell Williams będzie reklamował torebkę Chanel
Pharell Williams pobił rekord utworem "Happy". (Fot. Getty Images)
Sprawdzi się w roli modela?

Pharrell Williams będzie twarzą kampanii promującej torebkę Gabrielle, do której zdjęcia wykonał dyrektor kreatywny Chanel, Karl Lagerfeld.

Do projektu zaangażowano również Kristen Stewart, Carę Delevingne i Caroline de Maigret, jednak to udział muzyka w tym promocyjnym przedsięwzięciu wzbudza największe zainteresowanie. To pierwszy raz, kiedy mężczyzna pojawił się w reklamie torebek Chanel. Kampania wizerunkowa utrzymywana jest w tajemnicy, a jej efekty poznamy dopiero 3 kwietnia.

Torebka Gabrielle pojawiła się w wiosenno-letniej kolekcji Chanel. To jedna z tych prostych, ale pomysłowych konstrukcji, z których słynie Lagerfeld. Kształt torebki nawiązuje to okularów do rzeczywistości wirtualnej, którymi inspirował się projektant.

Choć sama torebka nawiązuje do nowoczesności, nie brakuje w niej klasyki i nawiązania do tradycji marki. Charakterystyczny podwójny łańcuszek przeplatany skórą, pozwala nosić torebkę w różnych konfiguracjach.

Komentarze


 • Coco
  6 stycznia, 09:15

  Ciekawe czy ją będzie potem nosił

 • Orwell
  6 stycznia, 20:16

  Dokąd ten świat zmierza?
  Mam "torbę" z "Biedrony",tania i użyteczna.Nie używałem co prawda Madonny aby teraz zbijać na tym kasę ale wierzcie mi,,moja Kasia jest the best!
  Tak się robi kasę,,
  Każda torba ha,ha,ha po naszych zakupach za free.Ikona mody,,for sure.

Dodaj komentarz


Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 12.12.2017
GBP 4.765 złEUR 4.208 złUSD 3.571 złCHF 3.608 zł

Sport


Reklama