Menu

Oto makijażowy trend na 2017 rok!

Oto makijażowy trend na 2017 rok!
Piękna, promienna skóra to niewątpliwie jeden z najważniejszych trendów tego roku (Fot. PAP Life)
Usta, oczy, a może coś... innego?
Reklama

"Każdy z trendów powinien być dopasowany do nas. Nie chodzi jedynie o bezrefleksyjne odwzorowywanie ich" - przekonuje wizażystka Gucci Westman. Jednak jednym z trendów, który niewątpliwie dotyczyć będzie wszystkich kobiet, jest piękna cera.

"Piękna, promienna skóra to niewątpliwie jeden z najważniejszych trendów tego roku" - przewiduje wizażystka Gucci Westman. W makijażu twarzy warto jak najbardziej zbliżyć się do naturalności. Makijażystka podkreśla wagę właściwej pielęgnacji skóry, a w samym makijażu zachęca do jej rozświetlenia i dodania delikatnego rumieńca na policzkach.

Oczywiście w tegorocznym makijażu nie brakuje mocnych akcentów. Jak wskazuje makijażystka, mocnym i wyrazistym punktem w makijażu będą usta.

"Koral, fiolety, odcienie fuksji na ustach - to z pewnością będzie widoczny trend. Uwielbiam połączenie nieskazitelnej, niemal porcelanowej skóry, z mglistym różem na policzkach - tę subtelną całość przełamaną mocnymi ustami - bordowym, szminką w kolorze głębokiej czerwieni, a nawet delikatny czarny akcent na ustach, to tworzy niesamowity efekt" - radzi Westman.

W swoich przewidywaniach makijażystka sięga pamięcią do lata - skóra muśnięta słońcem, złoto, delikatnie podkreślone usta, ten letni, słoneczny trend również da się zauważyć.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.04.2018
GBP 4.822 złEUR 4.216 złUSD 3.455 złCHF 3.519 zł

Sport


Reklama