Menu

Na czym zarabia krocie Kim Kardashian?

Na czym zarabia krocie Kim Kardashian?
Kim Kardashian nie narzeka na brak pieniędzy i doskonale wie, jak mieć ich coraz wiecej... (Fot. PAP/EPA)
Jak wiadomo, pieniądze nie śmierdzą, a czasem mogą wręcz pachnieć. Kim Kardashian wywołała prawdziwe poruszenie w przemyśle perfumeryjnym. Firmowane przez nią zestawy przyniosły jej astronomiczne zyski. Tylko podczas jednego dnia sprzedaży zarobiła ona 10 milionów dolarów.

Od dłuższego czasu Kim Kardashian zapowiadała swoim fanom premierę nowości: trzech rodzajów perfum umieszczonych we flakonikach w kształcie kryształków. Trzy zapachy bazujące na aromacie gardenii miały swą premierę w minioną w środę i od razu wygenerowały astronomiczne zyski. Jak donosi portal TMZ, perfumy Kim przyniosły 10 milionów dolarów w ciągu jednego dnia sprzedaży na całym świecie. Mistrzyni autopromocji nie omieszkała podziękować swoim fanom na Snapchacie.

Kim Kardashian nie jest jedyną celebrytką, która pokusiła się o tworzenie własnych kolekcji kosmetyków do makijażu, a teraz także i perfum. Jej siostra Kylie jako pierwsza z Kardashianek rozpoczęła wcześniej sprzedaż kolekcji szminek. Z kolei barbadoska wokalistka Rihanna firmuje swoją twarzą markę kosmetyczną Fenty Beauty. Czy to powód do dumy? Zdecydowanie tak: niedawno magazyn "Time" umieścił Fenty Beauty wśród 25 najlepszych innowacji roku 2017.

Czy podobny sukces odnotuje na swoim koncie także i Kim Kardashian? Jej perfumy o nazwach: Crystal Gardenia, Crystal Gardenia Citrus oraz trochę cięższy zapach - Crystal Gardenia Oud sprzedają się świetnie. Cena, w zależności od wielkości flakonika, wynosi 150-250 zł. Fanki Kim kupują te perfumy w ciemno, wystarczy im informacja, że to zapach z linii celebrytki.

Komentarze


  • Fan Clarksona
    22 listopada 2017, 05:30

    Kto chcialby ta kur... ogladac jeszcze? Takie pustaki jak ona..

Dodaj komentarz


Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.02.2018
GBP 4.737 złEUR 4.174 złUSD 3.391 złCHF 3.630 zł

Sport


Reklama