Menu

Makijażowy trik Agaty Dudy

Makijażowy trik Agaty Dudy
Pierwsza dama zawsze pokazuje się w nienagannym uczesaniu i makijażu. (Fot. Getty Images)
Za dość charakterystyczny można uznać makijaż pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy. Jak zauważa ekspertka do spraw wizerunku Paulina Kaletka, prezydentowa podkreśla oko za pomocą kredki roztartej od połowy dolnej powieki w kierunku zewnętrznego kącika oka.
Reklama

Duet pisarski Agnieszka Kuchnia-Wołosiewicz i Michał Kramek rzuca snop światła na postać polskiej prezydentowej. W biografii Agaty Kornhauser-Dudy pt. "Agata. Sekrety pierwszej damy" jeden z rozdziałów poświęcony jest stylowi prezydentowej. Znajdziemy w nim m.in. wywiad z Pauliną Kaletką ze Studia Kosmetyki i Kreowania Wizerunku.

Czy ekspertka znalazła coś osobliwego w makijażu pierwszej damy? "Z jednej strony ogranicza się on do makijażu biznesowego, dominują w nim barwy neutralne, z drugiej natomiast możemy zauważyć charakterystyczne już dla pani Agaty Dudy podkreślenie oka za pomocą kredki roztartej od połowy dolnej powieki w kierunku zewnętrznego kącika oka" - zauważa Kaletka.

Jak wyjaśnia: "Trik ten ma na celu optyczne otwarcie i powiększenie oka. Niekiedy kreska ta mogłaby być bardziej roztarta, lecz z uwagi na budowę oka i ograniczoną możliwość podkreślenia go w inny sposób, ten element można uznać za zasadny".

Ciekawe, ile naśladowczyń taego "triku" przybędzie po tej informacji?... ;-)

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.05.2018
GBP 4.912 złEUR 4.296 złUSD 3.639 złCHF 3.641 zł

Sport


Reklama