Menu

Makijażowe "zielono mi"

Makijażowe
Zieleń w niektórych przypadkach może okazać się ryzykowna... (Fot. Thinkstock)
Doskonale sprawdzi się w modzie i designie.

Kolor Odcień skatalogowany jako Pantone 15-0343 to odcień żółto-zielony, który przywołuje wspomnienie pierwszych dni wiosny, kiełkujących pędów i pierwszych wiosennych pąków. To odcień, który Pantone okrzyknął kolorem roku. Zatem nie zabraknie go w modzie, pojawi się również w designie. A co z makijażem?

"Zielony to kolor, który był bardzo widoczny na wybiegach. Jeśli chodzi o makijaż, to kolor, który doskonale współgra z brązowymi oczami. Zatem doskonale sprawdzi się tu zielony eyeliner" - wyjaśnia Chris Sams, makijażysta Sephora PRO Beauty Team USA.

Choć najnowsze trendy w makijażu są niezwykle barwne, zachęcają do szaleństwa i odważnych eksperymentów, zieleń w niektórych przypadkach może okazać się ryzykowna. "Zielone usta czy policzki - to nie jest najlepszy sposób na wykorzystanie koloru roku w makijażu. Jednak tusz do rzęs w tym odcieniu sprawdzi się doskonale. Można nieco przełamać makijaż malując rzęsy na czarno, a ich końcówki delikatnie podkreślić zielonym tuszem albo eyelinerem" - radzi Sams.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.03.2018
GBP 4.856 złEUR 4.242 złUSD 3.454 złCHF 3.620 zł

Sport


Reklama