Menu

"La La Land" święci triumfy

Aktorka Emma Stone. (Fot. Getty Images)
To trzeba zobaczyć...

Jedna z najbardziej oczekiwanych premier kinowych tego roku, musical "La La Land", na ekrany polskich kin trafi 20 stycznia. Tego samego dnia premierę będzie miał soundtrack filmu, który promuje utwór "City of Stars", zaśpiewany przez duet Emma Stone i Ryan Gosling, bohaterów filmu.

Złote Globy, czyli nagrody filmowe Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej trafiły w ręce twórców musicalu "La La Land" z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone.  Na wczorajszej ceremonii w Los Angeles film zgarnął aż siedem nagród.

Soundtrack "La La Land" został skomponowany przez Justina Hurwitza, Benja Paska oraz Justina Paula. Film wyreżyserowany przez Damiena Chazelle opowiada historię dwojga marzycieli - Sebastiana i Mii, którzy w Los Angeles próbują zrealizować swoje sny o karierze w show biznesie.

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje, jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce.

Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem...

Ryan Gosling i Emma Stone. (Fot. Getty Images)

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.02.2018
GBP 4.737 złEUR 4.174 złUSD 3.391 złCHF 3.630 zł

Sport


Reklama