Menu

Książę William rozrabiał na nartach z kolegami!

Książę William rozrabiał na nartach z kolegami!
Przyszły król Wielkiej Brytanii na nartach z kumplami... Kate nie będzie zadowolona. (Fot. Screenshot/The Sun)
Co on tam robił?
Reklama

Książę Cambridge od kilku dni jest na ustach całego kraju. To z powodu wyjazdu na narty do szwajcarskiego kurortu z najbliższymi kolegami. Po szałowych wakacjach, książę z małżonką składają dzisiaj wizytę we Francji.

Drugi w kolejce do brytyjskiego tronu narozrabiał jednak podczas urlopu. Nie dość, że zostawił w kraju małżonkę i dzieci, sam nie stronił od alkoholu, niewybaczalnych pląsów i pogaduszek z pięknymi modelkami.

Brytyjczycy już od dawna krytykują Williama za to, że za mało pracuje jako członek rodziny królewskiej. To, czego najbardziej nie mogą mu wybaczyć, to absolutny brak talentu do tańca.

Dziennik „The Telegraph” próbuje bronić w tej sprawie księcia uzasadniając, że żaden mężczyzna w rodzinie królewskiej poza księciem Filipem nie potrafi tańczyć. Najgorsze notowania w tej konkurencji ma książę Karol, a jak wiadomo - niedaleko pada jabłko od jabłoni. Zresztą sprawdźcie sami:

 

Komentarze


 • Pal
  17 marca 2017, 07:26

  Ciekawe, kto placi za te uciechy

 • Cudny
  17 marca 2017, 08:56

  no tancowac to nie umie

 • Tornad
  17 marca 2017, 13:03

  Jest mlody chce sie wyszalec co prawda rodzinie królewskiej nie jest potrzeby dodatkowy skandal i to jeszcze gdzie szykuje sie brexit.tyle skandali miala ta rodzina ze ooooooooooo .wspolczuje tylkoksieznej przerabane jest zyc w R Królewskiej,p to mowic ale pojdzie w odstawke jak to bylo z Ela i Filipem on mial kocha n ek od groma .będzie musiala sie do tego przyzwyczaic albo wyszukac sobie kochanka jak Karol

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.04.2018
GBP 4.800 złEUR 4.198 złUSD 3.440 złCHF 3.516 zł

Sport


Reklama