Menu

Eleganckie stroje Victorii Beckham w... supermarketach!

Eleganckie stroje Victorii Beckham w... supermarketach!
Fot. www.victoriabeckham.com
Była Spice Girl ma zmysł do interesu.
Reklama

Victoria sprzedaje swoją szykowną linię ubrań w amerykańskich supermarketach Target. Wcześniej na podobną współpracę pokusili się Versace dla H&M i Kate Moss dla Topshop, by w ten sposób zwiększyć liczbę swych klientów.

Oferta Beckham ma trafić do tych, których portfele nie pozwalają na częste odwiedzanie luksusowych sklepów.

Kolekcja "VB x Target" (Victoria Beckham for Target) trafia na półki sklepowe z ofertą dla kobiet i dzieci. Jest to również pierwszy raz, gdy brytyjska projektantka stworzyła linię dla dzieci, inspirowaną strojami swej 5-letniej córki Harper.

Fani projektów Victorii Beckham mogą je nabyć w przystępnych cenach od 6 do 70 dolarów, większość modeli kosztuje mniej niż 40 dolarów.

Wielu już pokusiło się o zakup modeli z kolekcji Victorii Beckham, choć niektórzy są sceptyczni. "Jestem wielkim fanem Victorii Beckham. Ale to nie dla mnie" - powiedziała Crystal, krytykując tanie tkaniny, użyte do stworzenia kolekcji. "Nie wszystko mi się podoba" - dodaje jej przyjaciółka Madeleine, która jednak znalazła strój w swoim guście...

Kolekcja dostępna jest w USA, a mieszkańcy Europy mogą próbować swojego szczęścia poprzez stronę internetowa Victorii: www.victoriabeckham.com.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.04.2018
GBP 4.800 złEUR 4.198 złUSD 3.440 złCHF 3.516 zł

Sport


Reklama