Menu

Córka Michaela Jacksona idzie w stronę modelingu

Córka Michaela Jacksona idzie w stronę modelingu
Paris Jackson w wieku 19 lat ma za sobą wielokrotne próby samobójcze... (Fot. Getty Images)
Paris Jackson, córka Michaela Jacksona, podpisała kontrakt z topową agencją modelek, IMG, która reprezentuje też takie gwiazdy jak Gigi Hadid czy Kate Moss. Blisko 19-letnia Paris ma już za sobą udział w sesji zdjęciowej dla marki Chanel.
Reklama

O związaniu się z prestiżową agencją modelek Paris Jackson poinformowała za pośrednictwem Instagrama. "Dziękuję, IMG. Czuję się bardzo szczęśliwa i wyróżniona" - tak podpisała swoje portretowe zdjęcie. Z kolei prezes agencji, Ivan Bart, zamieścił w mediach społecznościowych następujący post: "Co za sensacja! Witamy panią Jackson!".

O karierę błękitnookiej piękności zadbają ci sami menedżerowie, którzy opiekują się Gisele Bundchen, Karlie Kloss, Kate Moss i siostrami Gigi i Bellą Hadid.

Paris ma już za sobą pierwsze doświadczenia w modelingu. Niedawno w sieci pojawiły się jej zdjęcia pochodzące z sesji reklamowej dla domu mody Chanel, realizowanej na paryskim placu Trocadero. Nastolatkę wystylizowano po trosze na młodą Madonnę, po trosze na pin-up girl.

Córka "Króla Popu" próbuje również swoich sił w aktorstwie. Wystąpi w serialu "Star" telewizji Fox, wcielając się w guru mediów społecznościowych. Głównymi bohaterkami tej produkcji są trzy młode, utalentowane wokalistki, które próbują odnaleźć się w show biznesie.

Paris jest córką Jacksona z jego małżeństwa z pielęgniarką Debbie Rowe. Jej ojciec zmarł, gdy miała 11 lat. Przeszła trudne dzieciństwo. Ma za sobą załamanie nerwowe i liczne próby samobójcze. Wyróżnia ją awangardowy styl ubierania, jest fanką tatuaży i piercingu.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.04.2018
GBP 4.777 złEUR 4.167 złUSD 3.369 złCHF 3.478 zł

Sport


Reklama