Menu

Aż 91 milionów funtów w rekordowej kumulacji EuroMillions!

Aż 91 milionów funtów w rekordowej kumulacji EuroMillions!
91 mln funtów? Można zaszaleć! (Fot. World Lottery Club)
Tak dużej kumulacji w najpopularniejszej i największej loterii w Europie - EuroMillions - nie było już dawno! W najbliższym losowaniu osoba, która trafnie wytypuje wszystkie 5 głównych liczb, oraz dwie EuroGwiazdy, wygra astronomiczną kumulację wynoszącą aż 91 milionów funtów!

Po przeliczeniu na naszą walutę, wygrana wynosiłaby ponad 433 miliony złotych – a z takim majątkiem szczęśliwy gracz stałby się jednym z 25 najbogatszych ludzi w Polsce. Posiadanie takiej sumy w banku dałoby nam ponad dwa miliony złotych miesięcznie w samych odsetkach.

Do tej pory granie w Euromillions na terenie Wielkiej Brytanii było zarezerwowane tylko dla jej stałych rezydentów, jednak po wprowadzeniu gry na platformę World Lottery Club teraz już każdy, bez względu na miejsce zamieszkania czy narodowość, może obstawić swoje zakłady online.

Cała strona, jak również obsługa klienta, dostępne są w języku polskim, a o wszystkich wygranych gracz dowiaduje się poprzez e-mail. Dodatkowo, dzięki opcji subskrypcji, gracze mogą automatycznie brać udział w nadchodzących losowaniach, bez konieczności ciągłego wypełniania zakładów.

Z okazji rekordowego losowania EuroMillions, firma World Lottery Club przygotowała dla wszystkich czytelników Londynek.net specjalną promocję.

Każda osoba, która zakupi 1 zakład na rekordowe losowanie EuroMillions, otrzyma 1 zakład zupełnie gratis!

Takiej promocji nie znajdziesz w żadnej kolekturze - dasz sobie szansę na zostanie milionerem?

Kliknij Tutaj, aby odebrać Darmowy zakład Euromillions.

18+ Obowiązuje Regulamin. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 020 7100 0208 (Pon – Pn 9:00 – 17:00) lub poprzez e-mail support@wlcmail.com

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.02.2018
GBP 4.737 złEUR 4.174 złUSD 3.391 złCHF 3.630 zł

Sport


Reklama