Menu

Anna Lewandowska proponuje dietę "trzypoziomową"

Anna Lewandowska proponuje dietę
Anna Lewandowska o zdrowych dietach wie naprawdę dużo... (Fot. PAP Life)
Specjalny jadłospis na specjalne okazje proponuje paniom na swoim profilu Anna Lewandowska.
Reklama

"Czy pomyślałaś o SOBIE i zaplanowałaś coś specjalnego?" - pyta żona naszego najlepszego piłkarza Roberta Lewandowskiego. I poleca dietę "trzypoziomową".

Aby skorzystać z wyjątkowych przepisów, należy zalogować się na program Anny Lewandowskiej i wybrać odpowiedni poziom diety.

Poziom 1 - to "plan dietetyczny" dla tych, którzy dopiero zaczynają interesować się zdrowym odżywianiem i chcą swoją przemianę odbyć stopniowo - krok po kroku.

Poziom 2 - to dieta dla osób, będących o "jeden krok dalej". Tutaj eliminowane są dodatkowo gluten i nabiał krowi, a przepisy obfitują w superfoods.

Poziom 3 - jest najbardziej zbliżony do idei żywieniowej Anny Lewandowskiej. Dieta na tym poziomie nie zawiera również laktozy i roślin strączkowych oraz zostaje w niej zachowana zasada rozdzielności makroskładników. 

Który poziom wybieracie?...

Komentarze


  • A moze by tak..
    10 marca 2017, 10:53

    Piwo, wybieram piwo, schlodzone piwo. Taka wieczorna, piatkowa diete sobie upatrzylem.

  • THC
    10 marca 2017, 14:41

    Dlaczego mam slychac co ona ma do powiedzenia o dietach. Jak ona moze mowic co maja ludzie jesc, przeciez nie jest profesionalnym dietetykiem. Wszedzie jej pelno. Wstaje rano, ide do kuchni zrobic sobie sniadanie, otwieram lodowke, a tam kto: Lewandowska! Nie chce byc w cieniu bohatera narodowego to sie wpi....la wszedzie.

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.04.2018
GBP 4.777 złEUR 4.167 złUSD 3.369 złCHF 3.478 zł

Sport


Reklama