Menu

Angelina Jolie cierpi jako singielka?

Angelina Jolie cierpi jako singielka?
Koniec miłości Angeliny Jolie i Brada Pitta to jedno z najgłośniejszych rozstań ostatnich lat. (Fot. Getty Images)
"W ostatnim czasie stałam się bardzo nieśmiała, a to dlatego, że nie jestem tak silna wewnętrznie jak wcześniej" - przyznała w rozmowie z "Telegraph" Angelina Jolie. Dodała, że może odnajdzie również radość i sens w graniu.

"Najpierw zabili mi ojca" to najnowsze dzieło Angeliny Jolie, smutna historia filmowa przeplatała się z przykrymi wydarzeniami w życiu aktorki. Dziś gwiazda szczerze przyznaje, że nie odnajduje się w roli singielki.

"To trudny czas. Nie podoba mi się rola singielki, nie odnajduję się w niej, nie tego chciałam. W byciu singielką nie ma nic przyjemnego. Jest mi trudno. To był emocjonalnie ciężki czas, pojawiły się również problemy zdrowotne" - zdradziła w wywiadzie Jolie.

Zapewnia jednak, że choć nie przystaje do roli singielki, zamierza dla siebie znaleźć rolę idealną - starej siebie. "Myślę, że muszę odkryć siebie na nowo, przypomnieć sobie starą siebie" - zapewnia.

Dodaje, że ostatnie miesiące to był czas nauki, odkrywania i pewnego dojrzewania, jak również odnajdywania sensu w aktorstwie, które jak sama przyznała odłożyła na pewien czas. "Mam nadzieję, że nastoletnia radość moich dzieci, udzieli się również ich mamie. Może pora powrócić, może to najwyższy czas" - dodaje.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.02.2018
GBP 4.737 złEUR 4.174 złUSD 3.391 złCHF 3.630 zł

Sport


Reklama