Menu

Aktorzy z "80 milionów" w Londynie

Aktorzy z
Filmowy Staszek i Piotr dali się poznać jako sympatyczne i mające wiele ciekawego do powiedzenia osoby. (Fot. Ognisko Polskie)
Wojciech Solarz i Maciej Makowski pojawili się na pokazie KINO KLUB w Ognisku Polskim!
Reklama

Filmowi bohaterowie "polskiego westernu" osadzonego głęboko w latach 80. i czasach PRL-u nie tylko towarzyszyli widzom podczas pokazu, ale również chętnie odpowiadali na pytania po nim. 

Na każdego z członków KINO KLUBU czekała lampka wina po pokazie oraz możliwość spędzenia czasu w towarzystwie aktorów, którzy okazali się prawdziwymi duszami towarzystwa. Obaj zaprezentowali gościom swoje umiejętności gry na fortepianie, a Wojciech Solarz zaprezentował wszystkim próbkę swoich możliwości wokalnych .

Przyjazna i ciepła atmosfera miejsca szybko przeniosła się z głównego pomieszczenia do mieszczącej się piętro niżej restauracji, gdzie na wszystkich czekało dedykowane menu związane z filmem "80 milionów".

Na pokazie było wielu widzów. (Fot. Ognisko Polskie)

Niewątpliwym hitem był popularny "śledzik", który - jak powszechnie wiadomo - lubi pływać, więc podawany był w towarzystwie klasycznej polskiej wódki. Wśród innych propozycji była m.in. kwaśnica czy pierogi, sztandarowe dania polskiej kuchni. 

KINO KLUB już po raz kolejny, po pokazie filmu "Neon" i spotkaniu z jego twórcą, pokazuje, że jest ciekawą alternatywą na miłe spędzenie wieczoru. Datę kolejnego pokazu oraz gościa, który odwiedzi Londyn, poznamy już niedługo - jak zwykle wszelkie informacje na ten temat będzie można znaleźć na naszej stronie. Londynek jest bowiem wyłącznym patronem medialnym cyklu projekcji filmowych w ramach KINO KLUBU.

Już teraz jednak możemy zdradzić, że warto uzbroić się w cierpliwość!

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.04.2018
GBP 4.800 złEUR 4.198 złUSD 3.440 złCHF 3.516 zł

Sport


Reklama