Nr ogłoszenia: 1129370 /
10 sierpnia

Finance Assistant £20K

£20,000na rok
South East England Kent
Dartford
Administracja, Księgowość, Marketing
Czas nieokreślony

Numer referencyjny: A/2017

Treść ogłoszenia

Asystent w dziale księgowości (£20K)

Nr ref: A/2017, Miejsce pracy:  Dartford

Zakres obowiązków:

  • wystawianie i księgowanie faktur oraz dokonywanie płatności za faktury,
  • księgowanie rachunków wpłat i płatności,
  • przygotowywanie i sprawdzanie sald ksiąg głównych oraz miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych,
  • przygotowywanie i składanie deklaracji podatku VAT,
  • monitorowanie wydatków firmy,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • planowanie i kontrola budżetu,
  • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu Spółki,
  • kontakt z instytucjami i urzędami w Wielkiej Brytanii.

Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do osób, które:

  • posiadają ( lub są w trakcie zdobywania)  jeden  z certyfikatów uprawniających do prowadzenia samodzielnej księgowości  m.in. AAT (Association of Accounting Technicians) lub ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) albo  CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants),
  • znają  doskonale system podatkowy w Wielkiej Brytanii,
  • posiadają znajomość zagadnień z zakresu brytyjskiego prawa handlowego,
  • posiadają kilkuletnie doświadczenie w pracy księgowego ( np. w Polsce a następnie  wyjechali do Wielkiej Brytanii) ,
  • posiadają doświadczenie w pracy na systemie księgowym Sage50,
  • posiadają bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie istotny jest  Excel ( co sprawdzimy na spotkaniu rekrutacyjnym),
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • są otwarte na nowe pomysły oraz potrafią poszukiwać nowych rozwiązań
  • posiadają zdolność do pracy pod presją czasu i umiejętność dotrzymywania terminów,
  • są skrupulatne i dokładne w pełnionych obowiązkach,
  • posiadają bardzo dobre zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie działającej na rynku brytyjskim
  • stałe i legalne zatrudnienie na terenie Wielkiej Brytanii
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach  podnoszących kompetencje zawodowe

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o  przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) na adres: office.uk@elsta-group.com

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami, nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Kontakt

ELSTA LTD
NATALIA OLSZEWSKA

Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 8(-)4
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/8Aplikując o pracę nie należy podawać swoich danych bankowych czy wysyłać pieniędzy/kaucji.

2/8Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/8Pod żadnym pozorem nie podawaj "kodów autoryzacyjnych" ani innych informacji przesłanych do Ciebie smsem.

4/8Sprawdź wiarygodność pracodawcy np. ile lat firma istnieje na rynku, czy jest zarejestrowana w Company House.

5/8Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

6/8Nie pobieraj formularzy/aplikacji z płatnych serwisów.

7/8Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

8/8Nie działaj pod presją, w pośpiechu, w obawie, że możesz przegapić jakąś szansę. Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.