Menu

Wygraj 190 mln euro w Euro Millions już w piątek 6 października!

Wygraj 190 mln euro w Euro Millions już w piątek 6 października!
816 milionów złotych?! Można szaleć do końca życia! (Fot. The Lotter)
Kumulacja już drugiego w tym roku Super Losowania EuroMillions osiągnęła maksymalną wartość i w chwili obecnej oferuje aż 190 milionów euro, czyli 816 milionów złotych! Nadchodzące losowanie, w którym do wygrania będzie ta ogromna pula, odbędzie się już w ten piątek, 6 października 2017 r.

Czym jest Super Losowanie EuroMillions?

Jak sama nazwa wskazuje, „Super Losowanie” różni się dość znacząco od regularnego losowania. Gdzie leży największa różnica? Przede wszystkim w oferowanej puli nagród! Organizowane kilka razy do roku Super Losowania EuroMillions są po prostu nie do przebicia właśnie dzięki kumulacjom, które oferują.

Podczas regularnego losowania EuroMillions minimalna kumulacja wynosi 17 milionów euro i rośnie, dopóki nie znajdzie się zwycięzca. Żaden fan lotto nie pogardzi taką kwotą, jednak dzięki Super Losowaniu, fani wielkich emocji nie muszą czekać przez wiele tygodni aż pula urośnie, ponieważ suma wyjściowa, bez względu na wyniki poprzedniego losowania, wynosi aż 130 mln euro! Co więcej, rośnie ona znacznie szybciej od regularnej kumulacji – właśnie dlatego w najbliższy piątek będzie do wygrania kwota maksymalna, czyli 190 milionów euro.

€17 mln  czy €190 mln?

Nie tylko kwota, która jest do wygrania oszałamia, ale również fakt, że szanse na jej zgarnięcie są dokładnie takie same, jak podczas każdego innego losowania EuroMillions. Oznacza to, że prawdopodobieństwo wygrania 17 mln euro czy 190 mln euro jest dokładnie takie samo, a jedyną różnicą jest fakt, że obecna pula jest o 173 milionów euro wyższa od minimalnej puli tej loterii!

W tym miejscu należy zaznaczyć, że obecna kumulacja EuroMillions jest najwyższą pulą, którą zaoferować może ta loteria. Ostatni raz maksymalna kumulacja została rozbita w październiku 2014 roku przez gracza z Portugalii.

Warto również wspomnieć, że loteria EuroMillions oferuje swoim fanom o wiele większe szanse na rozbicie głównej puli nagród niż równie popularne i znane na całym świecie amerykańskie loterie Powerball USA bądź Mega Millions. Wiele osób nie wie, że prawdopodobieństwo wygrania w tej loterii zaczyna się już od 1:21, a oprócz ekscytującej kumulacji wygrać można wiele nagród dodatkowych.

Czy kumulacja EuroMillions 190 mln euro może dalej rosnąć?

Obecna kumulacja EuroMillions nie może dalej rosnąć, ponieważ osiągnęła ona maksymalną wartość ustaloną przez operatora tej loterii. Według regulaminu, jeśli podczas czterech losowań nie znajdzie się zwycięzca 190 milionów euro, pula nagród zostanie przyznana zwycięzcy bądź zwycięzcom niższej kategorii. Oznacza to, że nawet gracze, którym nie uda się poprawnie wytypować wszystkich liczb, mają szansę na wygranie tej niesamowitej sumy pieniędzy!

Dzięki Euro Millions każdy ma szansę zostać milionerem! (Fot. The Lotter)

Zgarnij kumulację EuroMillions z wygody własnego domu

Jeśli nie wahasz się już nad udziałem w Super Losowaniu EuroMillions, to od wielkiej wygranej dzieli Cię jedyne kilka kliknięć myszy. Nie musisz iść do kolektury, aby wziąć udział w tym najgorętszym wydarzeniu sezonu, ponieważ kupony na tę loterię zdobyć możesz online na theLotter.

Nikomu na pewno nie umknie fakt, że w chwili obecnej do wygrania jest nie 130 mln euro, ale 190 mln euro, czyli ponad 816 mln złotych! Co więcej, gra online umożliwia udział w grze EuroMillions w grupie, która znacząco zwiększa szanse na wygraną oraz udział z wykorzystaniem Pakietu Lotto, który łączy w sobie kupony indywidualne i grupowe.

Po dokonaniu zakupu kupon zostaje zeskanowany na prywatne konto na stronie gracza, dzięki czemu ma on pewność, że nie wypadnie on z torebki podczas zakupów lub że, jak zdarzyło się już wielu, nie zostanie wyprany w kieszeni spodni podczas następnego prania.

Dzięki automatycznemu systemowi sprawdzania wygranych, zaraz po losowaniu gracz otrzymuje powiadomienie sms bądź email informujące o wygranej. Dzięki temu żaden z użytkowników theLotter nie dołączy do grona osób, które wygrały miliony, jednak nie były tego świadome i nigdy nie odebrały swojej wygranej!

Nic nie może równać się wygodzie oraz bezpieczeństwu zakupu kuponów na Super Losowanie EuroMillions 190 mln € online, dlatego usiądź wygodnie na kanapie, wybierz szczęśliwy zestaw numerów i patrz jak Twoje marzenia o wielkiej wygranej lotto stają się rzeczywistością już w ten piątek 6 października 2017 roku! Powodzenia!

Graj o 190 milionów euro! Wejdź do gry TUTAJ.

Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.10.2017
GBP 4.771 złEUR 4.231 złUSD 3.596 złCHF 3.680 zł

Sport


Reklama