Menu

Wiesz, że należy Ci się 2 tysiące funtów? ODBIERZ je jeszcze dziś!

Wiesz, że należy Ci się 2 tysiące funtów? ODBIERZ je jeszcze dziś!
Wygrywamy zwroty powyżej 2 500 funtów... (Fot. Harvard Claims)
O tym, jak przedsiębiorczy potrafią być Polacy, krążą już legendy. Teraz nasi rodacy postanowili, że odzyskają nielegalnie pobrane im pieniądze przez banki brytyjskie. I to im się udaje! Z pomocą Harvard Claims otrzymują zwrot za prowadzenie konta bankowego w wysokości średnio 2 500 funtów. O taki zwrot może ubiegać się niemal każdy Polak, który mieszkał i pracował w Wielkiej Brytanii.

Dlaczego i na jakiej podstawie? Wszystkiemu winne są same banki, które przez lata bezprawnie zakładały płatne rachunki bankowe tzw. PBA. Teraz muszą zwrócić pieniądze wraz z odsetkami i rekompensatą. Do odbioru dodatkowych funtów upoważnionych jest ponad 80% polskich emigrantów - zobacz czy i Ty jesteś wśród nich!

Sprawdź, czy Twój bank zwróci Ci ponad 2 500 funtów wypełnij formularz w 10 sekund!

2500 funtów dla każdego Polaka – skąd te pieniądze?!

Jak podają dane brytyjskich instytucji finansowych, nawet 0,5 miliona Polaków może być uprawnionych do odbioru z brytyjskich banków zwrotu opłat za prowadzenie konta bankowego. Jest to wynikiem bezprawnej polityki prowadzonej przez lata przez brytyjskie banki względem Polaków. Nieuczciwi pracownicy podstępem zakładali naszym rodakom płatne konta bankowe na terenie Wysp Brytyjskich. Za prowadzenie rachunku, a dokładnie za dodane do niego ubezpieczenia Polacy płacili nawet 300 funtów rocznie!

Afery pewnie by nie było, gdyby z opłacanych ubezpieczeń polscy obywatele mogli skorzystać, jednak aż 75% z nich nie była uprawniona do korzystania z dodatkowych usług, a 60% nigdy nie chciała korzystać z płatnych opcji konta bankowego. Nadużycie w zakresie zakładania PBA zostało wykryte w wyniku dochodzenia Organu Nadzoru Finansowego (FOS). Nagłośnione przez media i napiętnowane przez sądy przybrało postać niemałej afery, w wyniku której po zwrot należnych im funtów do banków zaczęły zwracać się tysiące Polaków. Reklamacje te, chociaż budziły niemały sprzeciw, nie zostały odrzucone. Poszkodowani przez banki polscy emigracji OTRZYMUJĄ po tysiące funtów. Banki oddawały im nie tylko przez lata nielegalnie pobrane funty, ale i odsetki. Suma takich wypłat to w niektórych przypadkach nawet powyżej 4 000 funtów.

Masz konto w banku w UK? Wiesz, że należy Ci się zwrot opłat za jego prowadzenie?Sprawdź to!

Samodzielne składanie wniosku reklamacyjnego, UWAGA – możesz stracić nawet 1 000 funtów!

Nagłośnienie afery sprawiło, że banki zostały zalane wnioskami o zwrot opłat z prowadzenie konta. Część z nich była składana samodzielnie przez klientów banku. Jak jednak okazało się po czasie, takie osoby mogły stracić nawet 1 000 funtów. Wynika to z tego, że banki chcąc załagodzić kryzys i ponieść jak najmniejsze koszty proponowały, swoim klientom ugody. Pracownicy banków przekonując, że pieniądze zostaną szybciej wypłacone, oferowali o wiele mniejsze sumy niż te, które faktycznie się należały naszym rodakom.

Na taką ugodę nabrała się m.in. pani Anita, która dzieli się swoim doświadczeniem: "kwota, jaką otrzymałam to 1 200 funtów za konto prowadzone ponad 10 lat. Z racji tego, że o zwrot opłat za prowadzenie konta bankowego można wystąpić tylko raz, po przyjęciu pieniędzy nie mogłam dochodzić reszty swoich pieniędzy. Stratna jestem ponad 2 000 funtów.”

Wiesz, że należy Ci się zwrot opłat za jego prowadzenie? (Fot. Harvard Claims)

Jak uzyskać duży zwrot za prowadzenie konta bankowego w UK? Poznaj procedurę skutecznego zwrotu opłat!

Jak odzyskać opłaty za prowadzenie konta w Wielkiej Brytanii?

O zwrot opłat za prowadzenie konta bankowego w UK może ubiegać się każdy, kto miał lub ma płatny rachunek i wcześniej nie występował z procedurą reklamacyjną. Jeśli chcesz uzyskać wysoki zwrot, najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów takich jak Harvard Claims. Firma od lat świadczy usługi w zakresie odzyskiwania opłat bankowych w UK.

"Nasze doświadczenie, znajomość realiów i przepisów, a także umiejętność skutecznego negocjowania z bankiem sprawiają, że dla naszych klientów zazwyczaj wygrywamy zwroty powyżej 2500 funtów" – mówi Paulina Olszewska z Harvard Claims. Dodaje, że firma oferuje kompleksową pomoc zarówno w zakresie sprawdzenia, czy zwrot się należy, jak i przygotowania dokumentów reklamacyjnych oraz negocjacji z bankiem.

Aby skorzystać z pomocy Harvard Claims, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www.harvardclaims.co.uk. W odpowiedzi otrzyma się telefon zwrotny od polskojęzycznego konsultanta. Załatwienie formalności trwa zaledwie kilka minut, a potem można oczekiwać na zwrot opłat z banku. Ten przychodzi na konto zwykle w ciągu 2-6 tygodni.

Współpraca z Harvard Claims jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na formalności lub boją się, że nie poradzą sobie w zdarzeniu z brytyjskimi przepisami lub językiem angielskim. Szybka pomoc jest całkowicie bezpłatna. Harvard Claims nie pobiera opłat wstępnych. Wynagrodzenie klient płaci dopiero po pozytywnym zakończeniu sprawy, czyli odzyskaniu od banku pieniędzy.

Odzyska swoje utracone funty, wejdź na stronę Harvard Claims www.harvardclaims.co.uk  i wypełnij formularz. Może otrzymać zwrot nawet w wysokości 4 000 funtów. Na co je wydasz?

Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 16.03.2018
GBP 4.778 złEUR 4.216 złUSD 3.421 złCHF 3.603 zł

Sport


Reklama