Menu

SZOK! Brytyjskie banki wypłacają Polakom po 400 funtów - zobacz co zrobić, aby je otrzymać

SZOK! Brytyjskie banki wypłacają Polakom po 400 funtów - zobacz co zrobić, aby je otrzymać
Sprawdź, czy należy Ci się zwrot opłat za prowadzenie konta bankowego w UK.
Monthly Fee to opłaty pobierane przez brytyjski bank za prowadzenie rachunku bankowego. Ich wysokość wynosi od 5 do 25 funtów miesięcznie, a opłacać je musi każdy właściciel płatnego konta bankowego.

W ostatnim czasie okazało się, że pobieranie tych opłat w większość przypadków jest nielegalne. Banki zakładając rachunki PBA, kierowały się bowiem własnym zyskiem, nie zwracając przy tym uwagi na potrzeby klientów. Teraz pobrane przez bank pieniądze można odzyskać wraz z odsetkami. Do odbioru nielegalnie pobranych funtów jest upoważnionych prawie 0,5 miliona Polaków. Sprawdź, czy należy Ci się zwrot opłat za prowadzenie konta bankowego w UK.

W 10 sekund wylicz swój zwrot!

Wszystko, co musisz wiedzieć o Bank Fees

Przez lata sprzedawcy usług bankowych wykorzystywali niewiedzę klientów i podstępnie zakładali im płatne konta bankowe. Przez takie działania Polacy mieszkający na Wyspach rocznie mogli tracić nawet do 300 funtów! Kiedy proceder ujrzał światło dzienne, okazało się, że skala nadużyć jest niewyobrażalna. Do obioru bank fees upoważnionych jest nawet 0,5 miliona Polaków, którzy pracowali i mieszkali na Wyspach. Większość z nich już odebrała należne im funty, jednak szacuje się, że o nadpłaty może wystąpić jeszcze duża część naszych rodaków. Mogą oni otrzymać nawet 4 000 funtów. Pieniądze te są na wyciągnięcie ręki! Można je zdobyć, wykonując 3 proste kroki.

Zobacz, czy dostaniesz zwrot Bank Fees – wejdź na: https://harvardclaims.co.uk!

Nieuczciwe banki zapłacą milionowe odszkodowania Polakom na Wyspach

Polacy mieszkający na Wyspach przeżyli szok, kiedy okazało się, że płacą za ulepszone konto bankowego nawet 25 funtów miesięcznie. Z dodanych do rachunku ubezpieczeń, które opłacali, nigdy nie korzystali, co więcej - nigdy nie mogli skorzystać. PBA zostało im założone w wyniku sprzedaży w złej wierze. Pracownicy banków nie informowali, że za konto będzie trzeba płacić lub wprowadzali w błąd, mówiąc, że PBA pozwoli na uzyskanie debetu czy lepszych warunków kredytu.

Wielu Polakom na Wyspach odmówiono założenia darmowego konta, argumentując to brakiem kwalifikacji.

Wszystkie te sytuacje uprawniają do otrzymania nadpłaty z banku nawet w wysokości 4 000 funtów.

Sprawdź, czy twoje konto bankowe zostało założone prawidłowo!

Skargę reklamacyjną do banku mogą założyć osoby, które:

  • nie spełniały kryteriów pozwalających im na skorzystanie z dodatkowych ubezpieczeń dołączanych do rachunku bakowego,
  • mimo że spełniały kryteria, nigdy nie zamierzały korzystać z ubezpieczeń, które bank dołączył do ich konta.

Jak uzyskać zwrot opłat za prowadzenie konta bankowego w UK?

Uzyskanie zwrotu opłat za prowadzenie konta bankowego jest prostym procesem.

W 90% przypadków zwrot opłat następuje w terminie do 2 do 6 tygodniu. Procedura jest całkowicie bezpieczna i nie niesie za sobą żadnych konsekwencji dla klienta banku. Wniosek reklamacyjny nie oznacza, że bank zamknie konto, obniży debet czy odrzuci wniosek o kredyt. Mimo to wielu Polaków nadal waha się, czy wystąpić do banku z wnioskiem o zwrot opłat za prowadzenie konta. Boją się oni formalności oraz tego, że nie poradzą sobie językowo w kontakcie z brytyjskimi instytucjami. Takie osoby mogą skorzystać z pomocy Harvard Claims.

Wylicz, ile funtów możesz odzyskać od swojego banku za prowadzenie konta!

3 kroki do twoich 4 000 funtów

Harvard Claims służy pomocą Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii i starającym się o zwrot opłat bankowych. Polskojęzyczni konsultanci pomagają w sprawdzeniu, czy zwrot bank fees się należy oraz prowadzą cały proces postępowania reklamacyjnego. Klient zwracający się do Harvard Claims nie ponosi żadnych opłat wstępnych czy opłat za napisanie pisma. Wynagrodzenie jest prowizyjne i płatne dopiero po pozytywnym zakończeniu sprawy, czyli wypłacie przez bank pieniędzy.

Klienci Harvard Claims są otoczeni kompleksową opieką od początku do końca procesu reklamacyjnego. To my przygotowujemy dokumentacje i negocjujemy z bankiem.

Chcesz skorzystać z pomocy Harvard Claims przy zwrocie opłat za prowadzenie konta bankowego? Wejdź na stronę harvardclaims.co.uk i wypełnij formularz kontaktowy. W ciągu najbliższej doby nasz konsultant oddzwoni do Ciebie i ustali szczegóły.

Nie trać czasu, już dziś odzyskaj swoje utracone funty!

Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.03.2018
GBP 4.798 złEUR 4.218 złUSD 3.434 złCHF 3.601 zł

Sport


Reklama