Menu

Rachunkowość i finanse - praca w zasięgu ręki!

Rachunkowość i finanse - praca w zasięgu ręki!
Wykwalifikowany, rzetelny księgowy to pracownik na wagę złota! (Fot. Thinkstock)
Interesuje Cię rachunkowość i finanse? Chcesz podjąć pracę w tej dziedzinie, ale boisz się, że nie podołasz wymaganiom? Martwisz się, że nie masz odpowiedniego doświadczenia lub wystarczających kwalifikacji? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Poszukiwani pracownicy księgowości

Obecnie w Wielkiej Brytanii zaczyna brakować rąk do pracy i tak też jest w przypadku rachunkowości i finansów. Brakuje wykwalifikowanych, rzetelnych pracowników. Wiele firm poszukuje księgowych, ale nie mogą znaleźć odpowiednich kandydatów na oferowane stanowiska.

Na idealne rozwiązanie problemu niedoboru wykwalifikowanych księgowych wpadło Polskie Centrum Edukacyjne w Londynie, Sepera College. Pomaga ono w uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji i dyplomu księgowego osobom, które wiążą swoją przyszłość z rachunkowością i finansami, a następnie łączy te osoby z firmami poszukującymi księgowych.

Gwarantowana praca i płaca

Jeśli chcesz więc pracować w księgowości, ale nie masz odpowiednich kwalifikacji, wiedzy czy doświadczenia, to zgłoś się do Sepera College. Oni pomogą Ci zdobyć wiedzę i odpowiedni certyfikat potwierdzający umiejętności księgowe, a tym samym przedstawią Ci oferty pracy firm, z którymi współpracują. Dzięki temu już po ukończeniu kursu możesz mieć zagwarantowaną pracę w księgowości!

Kursy na księgowego trwają zazwyczaj ok. 4 – 7 miesięcy w zależności od poziomu zaawansowania i zaczynają się już od 400 funtów.

Zarobki, na jakie możesz liczyć, uzależnione są od kwalifikacji, danej firmy oraz zakresu Twoich obowiązków. Początkujący asystent księgowego może zarabiać 15-20 tysięcy funtów rocznie, potem stawka rośnie równocześnie z ilością obowiązków i odpowiedzialności.

Zarobki potrafią dochodzić nawet do 60 tysięcy funtów rocznie. Opłaca się, prawda?

Wystarczą tylko dobre chęci i motywacja do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Spróbujmy jeszcze przyjrzeć się, jaki może mieć przychód księgowy pracujący na własny rachunek.

Księgowy, który rozlicza self-employ, czyli osoby samozatrudnione, pobiera mniej więcej około 100 funtów na rok za taką usługę. Jeżeli znajdzie tylko sto takich osób: 100 osób x 100 funtów = 10 000 funtów zarobku. A co to jest to 100 osób! Jeżeli podzielimy je na 12 miesięcy, wystarczy znaleźć około 8 ludzi na miesiąc. Polaków na Wyspach pracujących jako self-employ są tysiące!

Przygotuj się do pracy w rachunkowości

Jeśli nie masz żadnego doświadczenia w rachunkowości i finansach, to najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem będzie Podstawowy Kurs Księgowości AAT Level 2, który trwa 4 miesiące. Pomaga on w zaznajomieniu się z podstawowymi pojęciami związanymi z księgowościa, a tym samym zapewnia uzyskanie certyfikatu AAT, dzięki czemu będziesz mógł ubiegać się o pracę już po ukończeniu kursu.

Kolejnym bardziej zaawansowanym kursem jest Rozszerzony Kurs Księgowości AAT Level 3 i trwa on 7 miesięcy. Jest to kurs przeznaczony dla osób, które mają już doświadczenie w rachunkowości i finansach i pragną poszerzyć wiedzę, aby móc ubiegać się o wyższe stanowiska zawodowe.

Trwa nabór - Kursy Stacjonarne, Webinar oraz Online

Sepera College oferuje trzy metody nauczania - kursy stacjonarne, poprzez Webinar lub kursy online. Obecnie trwa nabór na kursy.

KURS STACJONARNY

Kursy stacjonarne odbywają się tradycyjną metodą w Centrum Szkoleniowym Sepera College w Londynie, gdzie można podjąć naukę kursu i uczęszczać na zajęcia w klasach.

Sepera College pomoże Ci zdobyć wiedzę i odpowiedni certyfikat potwierdzający umiejętności księgowe. (Fot. Thinkstock)

KURS WEBINAR

Jeśli chcesz zostać księgowym lub podnieść swoje kwalifikacje księgowe, a nie masz czasu lub możliwości uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych w Londynie, ale chcesz uczestniczyć w zajęciach “na żywo”, to idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie szkolenia poprzez Webinar.

Program kształcenia na odległość w systemie Webinar pozwala zdobywać bogatą wiedzę bez wychodzenia z domu, dając jednocześnie możliwość korzystania z pomocy wyspecjalizowanego trenera lub instruktora na żywo. Po zapisaniu się na kurs otrzymasz link do cotygodniowych zajęć z nauczycielem. Na tych zajęciach będziesz mieć możliwość interakcji z nauczycielem tak jakbyś był w klasie! Lekcje odbywają się co tydzień przez 4 miesiące.

KURS ONLINE

Kurs Online skierowany jest do tych osób, które wolą uczyć się samodzielnie i w wybranym przez siebie czasie oraz tempie. Zapisując się na kurs Online otrzymasz dostęp do Panelu Studenta, gdzie będziesz mieć dostęp do wszelkich materiałów, tak że możesz oglądać lekcje w dowolnym dla Ciebie czasie. Daje to możliwość podjęcia nauki bez zbędnych formalności, stresu, tracenia czasu i pieniędzy na dojazdy. Jedyne co potrzebujesz, aby móc rozpocząć szkolenie, to komputer lub inne urządzenie mobilne i dobre chęci do nauki. 

Dni Otwarte na Politechnice Opolskiej

W maju tego roku Sepera College rozpoczęła współpracę z Politechniką Opolską w Polsce. Dzięki tej współpracy po raz pierwszy na terenie Polski zostały udostępnione międzynarodowo uznawane kwalifikacje księgowe AAT.

Niebawem, bo już 6-go października odbędą się Dni Otwarte Sepera College na Politechnice Opolskiej. Dowiedz się więcej i zapisz się na stronie: http://www.seperacollege.com/pl/dzien-otwarty-opole/

Rekrutacja - Trwa nabór

Osoby zainteresowane nauką i pracę w rachunkowości i finansach mogą dołączyć do kursów, które Sepera College udostępnia na stronie http://www.seperacollege.com/pl/kursy-ksiegowosci/.

ZNIŻKA 10% !

Wpisz swoje dane na stronie www.seperacollege.com/pl/kursy-ksiegowosci/, a otrzymasz na swój email Kupon Rabatowy na 10% zniżki na dowolny kurs.

Zgłoś się teraz TUTAJ.

+44 (0) 203 865 7964

info@seperacollege.com

Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.10.2017
GBP 4.771 złEUR 4.231 złUSD 3.596 złCHF 3.680 zł

Sport


Reklama