Menu

Polska edukacja dla dzieci w innowacyjnej formie!

Polska edukacja dla dzieci w innowacyjnej formie!
Polonijna Szkoła Podstawowa Polonijka pozwoli małym Polakom przebywającym poza granicami naszego kraju na pielęgnowanie oraz naukę języka polskiego. (Fot. Libratus)
Mieszkasz za granicą i zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha mówiła po polsku? Szukasz odpowiedniego rozwiązania dla swojej rodziny? Sprawdź, co możesz zrobić, aby zaoszczędzić czas i dać swojemu dziecku szansę na naukę języka polskiego gdziekolwiek zechcesz!

W odpowiedzi na pytania wielu rodziców powstał nowy projekt edukacyjny, dzięki któremu rodzic razem z dzieckiem będzie decydował o realizowanych zagadnieniach, jak również niekonieczne będzie przystąpienie do egzaminu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu projektów edukacyjnych, zespół Polskich Szkół Internetowych Libratus stworzył nową koncepcję nauki w trybie on-line. Polonijna Szkoła Podstawowa Polonijka pozwoli małym Polakom przebywającym poza granicami naszego kraju na pielęgnowanie oraz naukę języka polskiego, a także na wybór realizowanych przedmiotów. 

Do kogo skierowany jest projekt?

Polonijna Szkoła Podstawowa Polonijka (www.polonijka.edu.pl) to projekt edukacyjny dla dzieci w wieku 5-15 lat. Nauka odbywa się przy pomocy Internetowej Platformy Edukacyjnej, na której zamieszczone są treści do nauki, gry, zabawy, a także materiały wideo, które pomagają w przyjemny sposób przyswoić wiedzę.

Polonijna Szkoła Podstawowa Polonijka pozwoli małym Polakom przebywającym poza granicami naszego kraju na pielęgnowanie oraz naukę języka polskiego. (Fot. Libratus)

Treści edukacyjne zostały przygotowane na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. To rodzic razem z pociechą decydują jaki materiał spośród przedmiotów z polskiej podstawy programowej będą realizować. Treści edukacyjne podzielone na 35 tygodni dostępne są przez cały rok na indywidualnym koncie. Uczeń ma dostęp do Webinariów, czyli lekcji on-line z polskimi nauczycielami. Można w nich uczestniczyć na żywo i zadawać pytania na czacie lub odtworzyć nagranie później, w dowolnym momencie. To podsumowanie zagadnień z danego tygodnia, co stanowi świetne utrwalenie wiedzy. Odbywają się również zajęcia w trzyosobowych grupach, dziecko ma możliwość kontaktu z pedagogiem oraz polskimi kolegami mieszkającymi w różnych częściach świata.

Zalety nauki w Polonijnej Szkole Podstawowej Polonijka

W trakcie całego okresu nauki grupa doświadczonych nauczycieli (Telefoniczna Pomoc Dydaktyczna) wspiera rodziców  i udziela im wskazówek dotyczących kształcenia dzieci. Pod koniec roku szkolnego uczeń może – lecz nie musi - przystąpić do egzaminu online, po którym otrzyma świadectwo Polonijki, które razem ze świadectwem szkoły zagranicznej daje możliwość kontynuacji nauki w polskiej szkole bez konieczności powtarzania materiału. Roczny koszt nauki wynosi 3.000 zł, jednak do 15 sierpnia można skorzystać z promocji, płacąc jedynie połowę ceny.

W tej formie edukacji to rodzic wspiera swoje dziecko w nauce w domu, dzięki czemu z łatwością może monitorować postępy swojej pociechy i wybierać odpowiedni czas nauki.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nauka może odbywać się w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu na całym świecie. Wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzenia lekcji w domu zostały opracowane przez kadrę nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem. Znajdują się one na Internetowej Platformie Edukacyjnej, z której uczeń może korzystać w dogodnej dla siebie porze. Materiał podzielony jest na tygodnie, co pozwala z łatwością wyznaczać cele i kontrolować efekty. Jeszcze przed dołączeniem do projektu, każdy może zobaczyć jak wygląda Internetowa Platforma Edukacyjna, dzięki wersji pokazowej, znajdującej się pod linkiem www.polonijka.edu.pl/demo. Jest to namiastka materiałów, które będą dostępne dla każdego ucznia.

Jak dołączyć do projektu?

Rodzice zainteresowani nauką swoich dzieci w ramach Polonijnej Szkoły Podstawowej Polonijki mogą w prosty sposób dołączyć do projektu. Rejestracji można dokonać na stronie www.polonijka.edu.pl/rejestracja. Rok szkolny rozpoczyna się od września, jednak po dokonaniu płatności uczniowie otrzymują pierwsze materiały edukacyjne. Skorzystaj z promocji i ucz się przez cały rok za połowę ceny! 

Wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzenia lekcji w domu zostały opracowane przez kadrę nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem. (Fot. Polonijka)

Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.08.2017
GBP 4.705 złEUR 4.283 złUSD 3.646 złCHF 3.793 zł

Sport


Reklama