Menu

HIT! 4 tysiące funtów EXTRA na Polaka. Sprawdź, jak je odebrać...

HIT! 4 tysiące funtów EXTRA na Polaka. Sprawdź, jak je odebrać...
Brytyjskie banki mają oddać miliony funtów, a część z nich przypadnie Polakom! (Fot. Shutterstock)
Dodatkowa gotówka należy się ponad 500 tys. Polaków, którzy zostali oszukani przez największe brytyjskie banki. Są one zobligowane do wypłacania mieszkającym na Wyspach Polakom zwrotu opłat bankowych wraz z odsetkami oraz odszkodowaniem. Ich pracownicy założyli im PODSTĘPEM płatne konta bankowe, przez które tracili oni ok. 300 funtów rocznie.
Reklama

Po interwencji instytucji finansowych oraz nagłośnieniu sprawy przez media banki przyznały się do błędu i zwracają pobrane opłaty. Te mogą wynosić nawet 4 000 funtów. Aby je jednak otrzymać, należy wystąpić z wnioskiem reklamacyjnym. Brzmi trudno? Wcale tak nie jest – teraz możesz go złożyć w ciągu 10 sekund. Zobacz jak to robić!

Odbierz należne £4 000wypełnij formularz w 10 sekund!

Jeśli kiedykolwiek posiadałeś konto w którymkolwiek banku w Wielkiej Brytanii, najprawdopodobniej należy Ci się zwrot opłat za jego prowadzenie. Ten może wynieść nawet 4 500 funtów. Aby odzyskać swoje pieniądze, musisz złożyć wniosek reklamacyjny. Nie wiesz jak to zrobić? Koniecznie zapoznaj się z poradami Harvard Claims.

Opłaty bankowe w Wielkiej Brytanii

Z twojego konta miesięcznie znika kilka funtów i nie wiesz, dlaczego są one pobierane? Najprawdopodobniej jest to automatyczna opłata ściągana przez bank za prowadzenie konta. Może ona wynosić od 5 do 25 funtów miesięcznie. Pozwala ona na korzystanie z ubezpieczeń i dodatkowych usług, jednak nie wszystkim posiadaczom płatnego rachunku, ale tylko tym, którzy spełniają określone warunki. I w tym właśnie szkopuł! Pracownicy banków zakładając płatne rachunki bankowe nie sprawdzali, czy Polacy są uprawnieni i spełniają warunki dodatkowych ubezpieczeń.

Co więcej, nawet jeśli wiedzieli, że ich nie spełniają, to i tak podstępem zakładali im płatne konta, często ich nawet o tym nie informując. Łańcuch nadużyć objął nawet 0,5 miliona Polaków. Ich opłaty bankowe piętrzyły się, a kwoty ciężko zdobywanych oszczędności topniały…, ale STOP - teraz utracone funty można odzyskać - i to wraz z niemałymi odsetkami.

Masz konto w banku w UK? Wiesz, że należy ci się zwrot opłat za jego prowadzenie?Sprawdź to!

Banki mają zwrócić wszystkie nielegalnie pobrane pieniądze oraz wypłacić odsetki. (Fot. Harvard Claims)

Brytyjskie banki mają oddać miliony funtów, część z nich przypadnie Polakom

Proceder nielegalnego zakładania płatnych kont został nagłośniony przez prasę. Wraz z wybuchem afery, postępowaniem banków zainteresowały się instytucje finansowe w UK, rząd oraz Sąd Najwyższy. Ich śledztwo wykazało, że tzw. miss sold accounts dotyczy wszystkich niemal banków brytyjskich, nawet tych największych i o dobrej renomie. Tego było za wiele! Sąd Najwyższy wydał druzgocący wyrok – banki mają zwrócić wszystkie nielegalnie pobrane pieniądze oraz wypłacić odsetki za wszystkie lata, przez które je pobierały. To oznacza, że banki na zwrot opłat za prowadzenie konta bankowego muszą przeznaczyć miliardy funtów, część z nich trafi do naszych rodaków.

Masz konto w banku w UK? Wiesz, że należy ci się zwrot opłat za jego prowadzenie?Sprawdź to!

Jak odzyskać swoje pieniądze? Złóż wniosek w 10 sekund

Aby odzyskać utracone funty, należy jednak złożyć wniosek reklamacyjny, bank sam z siebie nie wypłaci odszkodowania za prowadzenie konta. Cała procedura jest w pełni bezpieczna dla klienta i nie wiąże się z nieprzyjemnościami ze strony banku. W wyniku rozpoczęcia procesu reklamacji konto nie zostanie zamknięte, pożyczka cofnięta a limit na karcie kredytowej obniżony.

Formalności z bankiem załatwia się w języku angielskim na specjalnych formularzach. I to właśnie jest dla wielu Polaków największy problem. Nieznajomość przepisów i specyfiki działania banków, a także słabe posługiwanie się językiem angielskim sprawia, że często rezygnują oni z należnych im funtów, bojąc się, że znowu zostaną przez bank oszukani.

Jak uzyskać duży zwrot za prowadzenie konta bankowego w UK? Poznaj procedurę skutecznego zwrotu opłat!

Z pomocą przychodzi Harvard Claims

Za pośrednictwem formularza firmy dostępnego na stronie https://harvardclaims.co.uk o zwrot nielegalnie pobranych funtów możesz wystąpić już dziś. Od samego początku procesu reklamacyjnego zostaniesz objęty opieką polskojęzycznego doradcy, a wszystkie dokumenty i formalności, a także rozmowy z bankiem załatwi za Ciebie specjalista Harvard Claims. Co najważniejsze - za pomoc nic nie zapłacisz, wynagrodzenie firma pobiera dopiero po wygraniu sprawy, kiedy zwrot trafi na twoje konto.

Profesjonalnie poprowadzony proces to większa szansa na wygraną oraz możliwość uzyskania wyższego zwrotu. Harvard Claims pomógł już tysiącom Polaków na Wyspach, odzyskując dla nich miliony funtów. Może się pochwalić wysoką skutecznością oraz licznymi pozytywnymi opiniami. Uczciwość działania oraz doświadczenie specjalistów Harvard Claims pozwala na szybkie przeprowadzenie procedury, która najkrócej trwa ok. 2 tygodnie.

Co powinieneś zrobić?

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 01872 62 06 08 lub wypełnisz formularz na stronie https://harvardclaims.co.uk – konsultanci Harvard Claims zajmą się resztą, Ty tylko będziesz czekał na zwrot swoich funtów.

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.04.2018
GBP 4.800 złEUR 4.198 złUSD 3.440 złCHF 3.516 zł

Sport


Reklama