Menu

Dziś $323 mln, a jutro $286 mln - czy wiedziałeś, że możesz grać w amerykańskie loterie?

Dziś $323 mln, a jutro $286 mln - czy wiedziałeś, że możesz grać w amerykańskie loterie?
Twój 'amerykański sen' może stać się rzeczywistością w przeciągu jednego wieczoru! (Fot. Lotter Media)
Gorące lato przynosi ze sobą gorące kumulacje lotto - w szczególności w Stanach Zjednoczonych!

Ostatnie tygodnie zapewniły wszystkim fanom loterii naprawdę dużo rozrywki, ponieważ dwie największe amerykańskie loterie Powerball oraz Mega Millions USA prześcigały się walcząc o najgorętszą kumulację sezonu. Te dwie loterie konkurują między sobą już od wielu lat, a nadchodzący weekend będzie pełen wrażeń.

W chwili obecnej obie gry liczbowe oferują bardzo wysokie kumulacje. W środowy wieczór kumulacja loterii Powerball ponownie nie została rozbita i pula na nadchodzące losowanie, które odbędzie się już w tę sobotę, 5 sierpnia 2017 r. wynosi aż 286 mln USD. Weekend zacząć można jednak od losowania Mega Millions, które odbędzie się już w ten piątek, 4 sierpnia 2017 r. i zaoferuje pulę $323 mln. Łącznie w ten weekend do wygrania będzie aż $609 mln, czyli 2,18 mld złotych! Czy na myśl o takiej sumie na Twoim koncie nie robi Ci się gorąco? Dzięki platformie theLotter bez problemu zagrać możesz w Powerball przez internet, jak również zdobyć kupony Mega Millions USA online.

Mega Millions USA kontra Powerball USA

Loteria Mega Millions przez kilka lat była królową loterii dzięki największej kumulacji, która padła podczas losowania 30 marca 2012 r.  i wyniosła $656 mln. Wygrana podzielona została pomiędzy trzech zwycięzców. Była to największa pula nagród w historii międzynarodowej loterii i wzbudziła ona wielkie zamieszanie na całym świecie. W tamtym czasie każdy marzył o tym, aby wygrać kumulację Mega Millions i pójść w ślady wielkiego zwycięzcy.

Sytuacja zmieniła się jedynie kilka lat później, kiedy to w styczniu 2016 roku loteria Powerball zaoferowała kumulację, o której nie śniło się nawet filozofom - 1,58 miliarda dolarów! Również ta wygrana podzielona została pomiędzy trzech zwycięzców.  Był to pierwszy raz w historii, kiedy kumulacja przekroczyła próg miliarda dolarów. Wszystko za sprawą zmian w zasadach gry i regulaminie Powerball, które wprowadzone zostały kilka lat wcześniej. Od tamtego momentu to właśnie Powerball USA jest królową loterii - ale kto wie, może ta sytuacja zmieni się ponownie już wkrótce?

Zwycięzcy loterii, którzy zagrali z The Lotter! (Fot. The Lotter Media)

Amerykańskie loterie mkną jak burza

Gra w obie loterie jest dziecinnie prosta. Aby zagrać w Mega Millions, które oferuje $323 mln i jest obecnie największą loterią  na świecie, należy wybrać 5 z 70 liczb oraz Mega Ball (czyli tak zwany numer dodatkowy) z przedziału 1-25. Loteria oferuje 9 kategorii nagród, a szanse na zwycięstwo zaczynają się już od 1:21. Loteria posiada również opcję Megaplier, dzięki której wartość wygranych może być zwiększona nawet pięciokrotnie.

Największym zwycięzcą Mega Millions na theLotter był B.G, któremu w 2012 roku udało się wygrać 250 tyś. $.

Zasady gry w Powerball USA są bardzo podobne. Aby wziąć udział w losowaniu, należy wytypować 5 z 69 numerów oraz numer dodatkowy z przedziału 1-26. Tak samo jak w przypadku loteri Mega Millions, loteria Powerball posiada opcję Power Play. Dzięki niej wartość nagród może zostać zwiększona nawet 10x (jeśli kumulacja nie przekroczy $150 mln).  Power Play zwiększa wartość nagrody drugiego stopnia z $1 mln do $2 mln. theLotter posiada na swoim koncie wielu zwycięzców, którzy dzięki grze online wygrali miliony w Powerball.

Ostatnim z nich był gracz z Australii, który w październiku 2016 r. wygrał na tej loterii 1 milion dolarów.  Australijczyk był czwartym z kolei zwycięzcą nagrody drugiego stopnia w Powerball USA na theLotter - na przełomie lat, 1 mln USD grając online udało się również zgarnąć graczowi z Wielkiej Brytanii, Salwadoru oraz Kanady.

Bez względu na to, której loterii jesteś fanem, upewnij się, że w ten weekend weźmiesz udział w losowaniu Lotto USA, dzięki któremu Twój “amerykański sen” może stać się rzeczywistością w przeciągu jednego wieczoru! Pamiętaj, w ten weekend czeka na Ciebie łącznie ponad dwa miliardy złotych - to nie jest kwota, która pojawia się zbyt często, dlatego weź udział w losowaniu amerykańskiego lotto online i dołącz do grona zwycięzców theLotter, które powiększa się z dnia na dzień. Powodzenia!

Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.08.2017
GBP 4.705 złEUR 4.283 złUSD 3.646 złCHF 3.793 zł

Sport


Reklama