Menu

Dobry adwokat wywalczy nawet 5 milionów funtów odszkodowania dla poszkodowanego w wypadku

Dobry adwokat wywalczy nawet 5 milionów funtów odszkodowania dla poszkodowanego w wypadku
Adwokaci Sintons mają duże doświadczenie w reprezentowaniu osób z poważnymi obrażeniami, ale także bardzo skutecznie reprezentują osoby, które doznały mniej poważnych urazów. (Fot. Shutterstock)
Przykra sytuacja, jaką jest wypadek - w pracy, wypadek drogowy, lub wypadek w miejscu publicznym - może się przytrafić każdemu z nas. Niezależnie od stopnia urazu, jaki doświadczymy, ważne jest wtedy, aby dobrze wybrać adwokata, który zadba o nasze interesy przy ubieganiu się o odszkodowanie.
Reklama

Wybierz najlepszych 

Poszkodowani zazwyczaj nie wiedzą, za co mogą ubiegać się o odszkodowanie ani co wchodzi w jego skład. Warto wtedy zdać się  na najlepszych. Ekspertami z zakresu odszkodowań powypadkowych są adwokaci z kancelarii prawnej Sintons. 

Sintons to kancelaria adwokacka, która świadczy pomoc prawną od 120 lat. Reprezentuje klientów na terenie całej Anglii i Walii i składa się z ponad 200 pracowników. Kancelaria ta uzyskuje odszkodowania powypadkowe na zasadzie 'No Win No Fee', co oznacza, że ich klienci nie ponoszą ryzyka finansowego.

Mark Quigley specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań dla ofiar wypadków w pracy i wypadków drogowych, które doznały poważnych urazów głowy i kręgosłupa. ( Fot. Sintons)

Adwokat Mark Quigley

Mark Quigley - partner w kancelarii adwokackiej Sintons - wywalczył 5 milionów funtów (około 25 milionów złotych) odszkodowania dla poszkodowanego pasażera, który doznał poważnego urazu mózgu w wypadku samochodowym.

Mark jest adwokatem z wieloletnim doświadczeniem, który specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań dla ofiar wypadków w pracy i wypadków drogowych, które doznały poważnych urazów głowy i kręgosłupa.

Wywalczył on także 5 milionów funtów dla dziecka, które idąc zostało potrącone przez samochód i doznało bardzo poważnego urazu głowy.

Adwokat John Davis

John Davis zajmuje się sprawami osób z ciężkimi obrażeniami. W swojej karierze wywalczył jedno z najwyższych odszkodowań w UK. ( Fot. Sintons)

Kancelaria Sintons jest znana ze swojego zaangażowania w pomoc osobom, które doznały poważnych urazów, co było jednym z głównych powodów, dla których adwokat John Davis dołączył do tej kancelarii.

John Davis, jeden z wiodących adwokatów w UK, który zajmuje się sprawami osób z ciężkimi obrażeniami, w swojej karierze wywalczył jedno z najwyższych odszkodowań w UK.

Dla naszego rodaka, który wskutek wypadku został sparaliżowany i w konsekwencji przywiązany do wózka inwalidzkiego, John wywalczył ponad 8 milionów funtów. Tak wysokie odszkodowanie udało się uzyskać, pomimo iż sprawca wypadku nie był ubezpieczony.  

Adwokat Phil Davison

Phil Davidson reprezentuje głównie osoby poszkodowane w wypadkach w pracy i wypadkach drogowych, które doznały różnego rodzaju amputacji, złamań zmiażdżeniowych, złamań wieloodłamowych i innych. (Fot. Sintons)

Kolejny wybitny adwokat, na pomoc którego mogą liczyć polscy klienci kancelarii adwokackiej Sintons to Phil Davison, który w swojej karierze zawodowej uzyskiwał dla swoich klientów odszkodowania przekraczające milion funtów.

Phil głównie reprezentuje osoby poszkodowane w wypadkach w pracy i wypadkach drogowych, które doznały różnego rodzaju amputacji, złamań zmiażdżeniowych, złamań wieloodłamowych lub innych poważnych złamań, oparzeń i urazów powodujących trwały uszczerbek na zdrowiu.

Phil wywalczył od firmy ubezpieczeniowej £390 000 odszkodowania dla pracownika budowlanego, który doznał poważnego urazu kostki i nie mógł podjąć pracy przez kilka lat. Przekonał on także ubezpieczyciela do wypłaty £113 000 pomocnikowi kucharza, któremu z powodu wypadku musiano amputować środkowy palec.      

Jeśli doznałeś poważnego urazu i chcesz dowiedzieć się więcej na temat odszkodowań, kliknij tutaj.

Zgodnie z rankingiem Legal 500 z 2016 roku, spośród pięciu najwybitniejszych (leading individuals) adwokatów w regionie, zajmujących się odszkodowaniami powypadkowymi (w kategorii: North, Personal Injury, Claimant) obecnie trzech z nich, tj. Phil Davison, John Davis i Mark Quigley, służą pomocą polskiej społeczności z ramienia kancelarii adwokackiej Sintons.

Nie tylko bardzo poważne urazy... 

Adwokaci Sintons zajmują się także mniej poważnymi wypadkami, ale walczą o prawa swoich klientów z równie wielką determinacją. Dla przykładu mężczyźnie, który był operatorem maszyny i poślizgnął się w fabryce na oleju, adwokat kancelarii Sintons uzyskał £7 500 za uraz nogi i biodra.

Dla kobiety, która doznała dolegliwości bólowych karku w kolizji drogowej, prawnik biura Sintons wywalczył w sądzie £3 400, pomimo że ubezpieczyciel sprawcy nie chciał zapłacić więcej niż £1 600.

Darmowa i niezobowiązująca porada na temat możliwości wystąpienia o odszkodowanie powypadkowe

Jeżeli miałeś wypadek w pracy albo wypadek drogowy jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta lub motocyklista bądź też uległeś wypadkowi w miejscu publicznym takim jak chodnik lub sklep, polski prawnik kancelarii adwokackiej Sintons udzieli Ci darmowej i niezobowiązującej porady na temat możliwości wystąpienia o odszkodowanie powypadkowe w UK (Anglii i Walii).

0330 041 5470 – bezpłatne połączenia z telefonów komórkowych.

Wyślij darmowy sms WYPADEK na numer 60777 - zadzwonimy do Ciebie.

07817 12 46 28 - telefon komórkowy.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc lub porozmawiaj z nami na czacie na: sintons.co.uk/pl

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.04.2018
GBP 4.845 złEUR 4.239 złUSD 3.483 złCHF 3.540 zł

Sport


Reklama