Menu

Asda Money - nowa jakość międzynarodowych przelewów pieniężnych!

Asda Money - nowa jakość międzynarodowych przelewów pieniężnych!
Usługa jest zupełną nowością w ofercie produktów finansowych firmy Asda Money (Fot. Thinkstock)
Niskie koszty, prostota, wygoda i bezpieczeństwo - to niektóre z licznych zalet przelewów dokonywanych z pomocą Asda Money.

Asda Money ogłosiła wprowadzenie zupełnie nowej usługi do swojej oferty – najwyższej jakości krajowe i międzynarodowe przelewy pieniężne. We współpracy z firmą Ria i z siecią ponad 317 000 punktów na całym świecie, Asda Money Transfer oferuje usługę przelewu pieniędzy do ponad 145 krajów świata. Klienci mogą dokonać przelewu w ciągu zaledwie kilku minut, ciesząc się niezwykle konkurencyjnym kursem wymiany walut oraz bardzo niskimi – już od £3 – opłatami za realizację przelewu.

Nowość na rynku!

Usługa jest zupełną nowością w ofercie produktów finansowych firmy Asda Money. W tym miesiącu została udostępniona online, a od czerwca będzie dostępna również w wybranych sklepach stacjonarnych Asda na terenie całego kraju. Klienci mogą przelać aż do £1800 – przy niewiarygodnie konkurencyjnych stawkach, wybierając spośród wielu dogodnych opcji, np. depozytu bankowego, wypłaty gotówki czy też dostawy do domu.

Nowa usługa ma być tańszą alternatywą dla ofert innych firm. Za cel, Asda Money postawiła sobie wyszukiwanie dla swoich klientów najlepszych cen spośród możliwych. Dlatego właśnie kursy wymiany walut są nieustannie monitorowane, a stawki za usługi najniższe na rynku. Klienci korzystający z serwisu online będą mieli możliwość obliczenia całkowitego kosztu przelewu do wybranego kraju korzystając z nowego Kalkulatora Cen, a także skorzystania z nowej, prostej struktury opłat oraz Przelewu w kilka minut* bez dodatkowych opłat.

Ile kosztują przelewy z Asda Money?

Przelewy krajowe (wewnątrz UK)

  • przelewasz £1 - £50: opłata za przelew £3
  • przelewasz £50.01 - £650: opłata za przelew £6
  • przelewasz powyżej £650: opłata za przelew £11

Przelewy międzynardowe:

  • przelewasz £1 - £100: opłata za przelew £4
  • przelewasz £100.01 - £1000: opłata za przelew £7
  • przelewasz powyżej £1000: opłata za przelew £13

Katie Walley z zarządu Asda Money:

 - Jesteśmy niezwykle podekscytowani uruchomieniem naszej nowej usługi Asda Money Transfer Powered by Ria. Zauważyliśmy lukę na rynku usług finansowych – w postaci braku dobrego serwisu dla tych spośród naszych Klientów - zarówno już istniejących, jak i nowych - którzy regularnie przelewają pieniądze za granicę. Dla wszystkich, którzy przelewają pieniądze za granicę na standardowych zasadach stworzyliśmy ciekawe rozwiązanie, które znacznie ogranicza wysokie koszty, jakie Klienci muszą ponosić korzystając z usług konkurencji.

Juan Bianchi, dyrektor generalny Ria Money Transfer:

 - Ria jest zachwycona współpracą z Asda Money. Zapewni to klientom szybką, wygodną, atrakcyjną usługę przelewów pieniędzy online. Asda Money Transfer Powered by Ria to kolejny przykład, po Walmart i Ria, jak w udany sposób połączyć aktywa i kultury dwóch film, tworząc korzystne rozwiązania dla naszych Klientów i pomagając im “zaoszczędzić pieniądze i żyć lepiej”.

Dobro Klienta leży u podstaw tego, co robimy. Ria zobowiązała się do prowadzenia jak najlepszego serwisu, zapewniającego szybkość, prostotę i bezpieczeństwo - których tak bardzo potrzebują Klienci wysyłając pieniądze do swoich bliskich. Liczymy na pełną suckesów współpracę z Asda Money.

Zalety przelewów z Asda Money:

Niskie koszty – opłaty za realizacje przelewu są bardzo niskie. Nieustannie sprawdzamy i porównujemy kursy wymiany walut po to, aby ci, którzy otrzymują przelew – a są to najczęściej przyjaciele, bliscy i rodzina naszych Klientów – otrzymywali jeszcze więcej pieniędzy.

Prostota – Niezwykle prosty i przejrzysty cennik zawiera jedynie trzy stawki opłat za realizację przelewu - w zależności od tego, jak dużo pieniędzy nasz Klient chciałby przesłać.

Zaufanie – Nasi Klienci mają pewność, że ich pieniądze oraz dane osobowe są prawidłowo zabezpieczone.

Przelewy bez stresu – Doskonale rozumiemy, że Klienci nie chcą stresować się brakiem informacji, czy ich pieniądze zostały już przelane czy jeszcze nie - dlatego oferujemy opcję Przelewu w kilka minut* jako standard.

Wygoda – Dzięki współpracy z Ria, oferujemy możliwość przelewu pieniędzy do ponad 145 krajów i ponad 317 000 punktów na całym świecie.

Obsługa klienta – Nasz dział obsługi klienta z przyjemnością odpowie na każde pytanie i pomoże rozwiązać każdy problem.

- Już od ponad 10 lat zapewniamy naszym klientom szeroką gamę wysokiej jakości usług finansowych. Przygotowując nową usługę Asda Money Transfer Powered by Ria, opieraliśmy się na dekadzie naszych bezcennych doświadczeń i silnego rozwoju firmy – po to, aby dostarczyć jak najlepsze produkty milionom naszych klientów - podsumowuje Katie Walley.

Odwiedź www.asda.com/moneytransfer

Asda Money zapewnia najlepsze produkty finansowe dla 19 milionów klientów, między innymi wymianę walut po najkorzystniejszych kursach, ubezpieczenia samochodowe, ubezpieczenia turystyczne z bezpłatnym pokryciem dla dzieci i nieograniczonymi wydatkami medycznymi; ubezpieczenia dla zwierząt domowych z wysokiej jakości pokryciem już od £4.77 za miesiąc oraz wielokrotnie nagradzane kardy kredytowe Asda, oferujące 1% zwrot środków za wszystkie zakupy dokonane w sklepach Asda.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: https://money.asda.com/

* Zgodnie z wymaganiami przetwarzania i obsługi płatności w banku lub firmy obsługującej płatność kartą, oraz zgodnie z warunkami obowiązującymi w kraju dostarczenia przelewu.

Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.04.2017
GBP 5.009 złEUR 4.241 złUSD 3.906 złCHF 3.927 zł

Sport


Reklama