Menu

177 mln euro do wygrania w EuroMillions już w ten piątek!

177 mln euro do wygrania w EuroMillions już w ten piątek!
177 mln euro? Można zaszaleć! (Fot. The Lotter)
Kumulacja już drugiego w tym roku Super Losowania EuroMillions wciąż rośnie! Ponieważ od 15 września nie znalazł się zwycięzca kumulacja urosła do ogromnej kwoty 177 milionów euro, czyli 764 milionów złotych! Nadchodzące losowanie, w którym do wygrania będzie ta ogromna pula odbędzie się już w ten piątek, 29 września 2017 r.

Czym jest Super Losowanie EuroMillions?

Jak sama nazwa wskazuje, „Super Losowanie” różni się dość znacząco od regularnego losowania. Gdzie leży największa różnica? Przede wszystkim w oferowanej puli nagród! Organizowane kilka razy do roku Super Losowania EuroMillions są po prostu nie do przebicia właśnie dzięki kumulacjom, które oferują.

Podczas regularnego losowania EuroMillions minimalna kumulacja wynosi 17 milionów euro i rośnie, dopóki nie znajdzie się zwycięzca. Żaden fan lotto nie pogardzi taką kwotą - jednak dzięki Super Losowaniu fani wielkich emocji nie muszą czekać przez wiele tygodni aż pula urośnie, ponieważ suma wyjściowa, bez względu na wyniki poprzedniego losowania, wynosi aż 130 mln euro! Co więcej, rośnie ona znacznie szybciej od regularnej kumulacji – właśnie dlatego w najbliższy piątek będzie do wygrania aż 177 milionów euro.

17 mln euro czy 117 mln euro?

Nie tylko kwota, która jest do wygrania oszałamia, ale również fakt, że szanse na jej zgarnięcie są dokładnie takie same jak podczas każdego innego losowania EuroMillions. Oznacza to, że prawdopodobieństwo wygrania 17 mln euro czy 177 mln euro jest dokładnie takie samo.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że obecna kumulacja EuroMillions jest jedną z najwyższych w historii. Obecną kumulację przebija jedynie pula w wysokości 190 mln euro, która została rozbita 3 października 2014 r. przez gracza z Portugalii oraz pula 187 mln euro, która wpadła w ręce dwóch graczy z Belgii i Irlandii 7 czerwca 2013 r.

Warto również wspomnieć, że loteria EuroMillions oferuje swoim fanom o wiele większe szanse na rozbicie głównej puli nagród niż równie popularne i znane na całym świecie amerykańskie loterie Powerball USA bądź Mega Millions. Wiele osób nie wie, że prawdopodobieństwo wygrania w tej loterii zaczyna się już od 1:21, a oprócz ekscytującej kumulacji wygrać można wiele nagród dodatkowych.

Czy kumulacja EuroMillions 177 mln euro może dalej rosnąć?

Jak wspomniano już wcześniej, kumulacja tej loterii rośnie z losowania na losowanie w przypadku, gdy żaden z graczy nie wytypuje poprawnie wszystkich pięciu numerów głównych oraz dwóch numerów dodatkowych zwanych Szczęśliwymi Gwiazdami. Jak długo rosnąć może pula?

Maksymalna wartość kumulacji wynosić może 190 milionów euro, jednak mówiąc szczerze taka sytuacja nie zdarza się zbyt często. Dlatego właśnie podczas Super Losowania, które organizowane jest jedynie kilka razy do roku, istnieje o wiele większe prawdopodobieństwo, że pula nagród urośnie do kwoty 190 mln euro. W chwili obecnej od maksymalnej kwoty dzieli tę loterię jedynie 13 milionów euro! Oznacza to, że jeśli podczas piątkowego losowania nie znajdzie się zwycięzca, to kolejne zaoferuje już maksymalną kwotę.

Szczęściu trzeba dopomóc! (Fot. The Lotter)

Zgarnij kumulację EuroMillions z wygody własnego domu

Jeśli nie wahasz się już nad udziałem w Super Losowaniu EuroMillions, to od wielkiej wygranej dzieli Cię jedyne kilka kliknięć myszy. Nie musisz iść do kolektury, aby wziąć udział w tym najgorętszym wydarzeniu sezonu, ponieważ kupony na tę loterię zdobyć możesz online na theLotter.

Nikomu na pewno nie umknie fakt, że w chwili obecnej do wygrania jest nie 130 mln euro, ale 177 mln euro, czyli prawie 765 mln złotych! Co więcej, gra online umożliwia udział w grze EuroMillions w grupie, która znacząco zwiększa szanse na wygraną oraz udział z wykorzystaniem Pakietu Lotto, który łączy w sobie kupony indywidualne i grupowe.

Po dokonaniu zakupu kupon zostaje zeskanowany na prywatne konto na stronie gracza, dzięki czemu ma on pewność, że nie wypadnie on z torebki podczas zakupów lub że, jak zdarzyło się już wielu, nie zostanie wyprany w kieszeni spodni podczas następnego prania.  

Zgarnij kumulację EuroMillions z wygody własnego domu! (Fot. The Lotter)

Dzięki automatycznemu systemowi sprawdzania wygranych, zaraz po losowaniu gracz otrzymuje powiadomienie sms bądź email informujące o wygranej. Dzięki temu żaden z użytkowników theLotter nie dołączy do grona osób, które wygrały miliony, jednak nie były tego świadome i nigdy nie odebrały swojej wygranej!

Nic nie może równać się wygodzie oraz bezpieczeństwu zakupu kuponów na Super Losowanie EuroMillions 177 mln euro online, dlatego usiądź wygodnie na kanapie, wybierz szczęśliwy zestaw numerów i patrz jak Twoje marzenia o wielkiej wygranej lotto stają się rzeczywistością już w ten piątek 29 września 2017 roku! Powodzenia!

www.thelotter.com

Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.10.2017
GBP 4.771 złEUR 4.231 złUSD 3.596 złCHF 3.680 zł

Sport


Reklama