Menu
Nr ogłoszenia: 1153961 /
7 stycznia

Thermomix - po raz 1. bez odsetek przez 10 m-cy

Londyn
Sprzedam
  • Zdjęcia
Thermomix - po raz 1. bez odsetek przez 10 m-cy

Treść ogłoszenia


Po raz pierwszy w Anglii - Thermomix TM5 na raty bez odsetek. Rozłożysz cenę na 10 równych rat. 0% opłat. Oferta ważna tylko do 5 lutego!

 

Zadzwoń by umówić się na spotkanie i przejść procedurę kredytową w 10 minut (szczegóły kredytu w załączeniu). Przed decyzją o zakupie lub po odbiorze urządzenia zobacz 2- godzinną prezentację jak łatwo gotuje się przy użyciu tego urządzenia!

W trakcie prezentacji - w Twoim domu lub u mnie (SM4 4BH) zobaczysz jak wyrobić ciasto do własnych wypieków, ugotować zupę przyciskiem palca, lub zaskoczyć wszystkich pysznymi, domowymi lodami. Szukasz porady w sprawie zdrowego i mądrego żywienia - dobrze trafiłeś :)

 

Nie wiesz co to jest Thermomix? To rewolucja w kuchni i gotowaniu. Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne z elektronicznym wyświelaczem, połączeniem z WiFi do bazy ponad 1000 dedykowanych przepisów lub przepisami na elektronicznym nośniku.

W komplecie - fabrycznie spakowane urządzenie, nośnik przepisów lub wtyczka do internetowej bazy przepisów oraz książka w j.angielskim lub polskim .... Chcesz więcej szczegółów? - zadzwoń do mnie: 07417 401 555

Reklama

Kontakt


Ewa / Paweł
+44 7417401Wyświetl numer
+44 7459193Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 2(+)7
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/9Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/9Większośc oszustw występuje gdy wysyłamy pieniądze za przedmioty, które mają zostać dostarczone pocztą.

3/9Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/9Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/9Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/9Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/9Nie wysyłaj rzeczy do nieznajomych za granicę, jest to zwykle oszustwo.

8/9Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

9/9Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama
Reklama