Menu
Nr ogłoszenia: 1107221 /
22 kwietnia

STOLARNIA NA SPRZEDAZ - 230 m2 - WARTO

Londyn Zach.
Colnbrook
Sprzedam

Treść ogłoszenia


Witam,

Posiadam w pełni wyposażoną stolarnie (ok 230 m2), biuro, magazynek, osobno sprayownia (z profesjonalnym wyciągiem), suszarnia i szlifiernia. CCTV, niski rent z bussiness ratem. Wszystkie potrzebne maszyny, duza i mała piła stołowa, wyciąg na 4 worki, wiertarka stołowa do okien i dzwi, wiertarka stołowa do odwiercania zawiasów, frezarka Felder (prawie nowa), duza strugarka 600mm, duza grubościówka 400mm , strugarko-grubosciowka 300mm, okleiniarka Felder (prawie nowa), siec sprezonego powietrza rozprowadzony po calej hali . Dużo miejsca do pracy i składowania materiału. Cena z materialem na stolarni i wszystkimi podrecznymi narzedziami i komponentami do mebli. Hala wysoka na 3m, łatwa w ogrzaniu, dobrze oświetlona i zagospodarowana.

Dobra lokalizacja, shuttery na wejściu, monitoring podjazdu. Oferuję pomoc w pozyskiwaniu klientów na starcie oraz duzo zlecen w pozniejszym okresie - na ok 10-20 tys miesiecznie

Mozliwosc podpisania wynajmu nawet na kilka lat. Obok stolarnii szklarz i firma robiaca okna aluminiowe - dobry kontakt i ceny, 5 min jazdy od M25, dobre polaczenie autobusowe z Hounslow dla pracownikow. Nadal dzialamy, zatrudniamy obecnie 4-6 osob z doswiadczeniem i checia do dalszej wspolpracy.

Tylko poważne oferty!!!

Idealna dla firm budowlanych w celu zarobienia na wlasnej produkcji.

Atrakcyjna cena.

W razie pytan prosze dzwonic i podac maila - wysle wtedy szczegolowa wycene i kompletna liste maszyn.


 

Kontakt


Łukasz
+44 7526018Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 1(-)9
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/9Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/9Większośc oszustw występuje gdy wysyłamy pieniądze za przedmioty, które mają zostać dostarczone pocztą.

3/9Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/9Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/9Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/9Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/9Nie wysyłaj rzeczy do nieznajomych za granicę, jest to zwykle oszustwo.

8/9Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

9/9Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama