Menu
Nr ogłoszenia: 1112789 /
19 maja

Maclaren Techno XLR

£120
Londyn Zach.
London
Sprzedam

Treść ogłoszenia


Witam ,mam do sprzedania spacerowke Maclaren techno xlr.Wozek jest rekomendowany dla dzieci juz od okolo 8 miesiaca kiedy samo siedzi do 3-4 lat...jest bardzo funkcjonalny ,poszezana buda ,pozycja oparcia do pozycji spania ,szybkie skladanie i rozkladanie ,bardzo wygodny dla mamy i dziecka ...do wozka jest odginalny spiworek na nogi,folia przeciw deszczowa,zalaczam rownie dodatkowy spiworek na zime.Wozek jest w bardzo dobrym stanie i posluzy napewno kolejnej mamie przed nastepne lata.Koszt nowego wozka to okolo 350f wiem mysle ze i cena jest adekfatna i atrakcyjna.Bardzo prosze dzwonic po wszelkie pytania jak rowniez zapraszam do ogladania. Pozdrawiam....tel:07799170130.

Kontakt


katarzyna jaskolska
+44 7799170Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(-)3
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/9Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/9Większośc oszustw występuje gdy wysyłamy pieniądze za przedmioty, które mają zostać dostarczone pocztą.

3/9Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/9Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/9Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/9Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/9Nie wysyłaj rzeczy do nieznajomych za granicę, jest to zwykle oszustwo.

8/9Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

9/9Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama