Menu
Nr ogłoszenia: 1136204 /
14 września

Coaching/ Środki - Fitness

Londyn Centralny
Notting Hill Londyn Centralny
Sprzedam

Treść ogłoszenia


Witam,

 Jestem profesjonalnym coachem w kategoriach Men's Physique prowadzę osoby startujące a także amatorów którzy nie wiążą przyszłości ze sceną, ale dbają o estetykę sylwetki. 

 Mam PhD w Biomedical Science w Fizjologii..
Jestem trenerem personalnym na terenie centralnego Londyny, gdzie prowadzę zwykłe osoby publiczne i zupełnie osobno traktuję osoby traktujące sprawe poważnie i chcące się rozwijać. Osoby współpracujące ze mną starują w zawodach organizowanych przez federację takie jak: NAC, UKBFF, WBBF oraz pomniejszych zawodach dla amatorów.
 
 Jeżeli ktoś nie ma pojecia jak profesjonalnie podejść do tematu diety, treningu i najoptymalniejszego wykorzystania środków farmakologicznych, oferuję najpierw bezpłatną współpracę coachingową face to face, uwierzcie mi warto ze mną porozmawiać, nie biorę za pierwsze spotkanie żadnych opłat, podczas gdy sami możecie ocenić czy warto podjąć się konkretnego charakteru prowadzenia.

 Klientów szykuję pod kątem dietetycznym, treningowym, dobieram dawki farmceutyków, prowdzę każdą analizę wyników badań, które sam ustalam na dany okres cyklu i terapii pct. Bez spotkania i poznania osoby, nie dobieram środków (wszystkie leki dostarczam jedynie po podjęciu wspópracy, poznaniu osoby i określeniu charaktru cyklu).
 Jeżeli znajdzie się osoba zainteresowana samymi środkami - nie dystrybuuję pojedycznych leków, tylko jestem w stanie odsprzedać ilości potrzebne na cały cykl.
 Posiadam środki jedynie z pojedynczych zaufanych firm, z których korzystam wraz z podopiecznymi.

Prowadzenie online, odbywa się na zupełnie innych warunkach niż wyżej opisane, o więcej informacji proszę pytać mailowo.
 
 Osoby zainteresowane zapraszam do pytań i współpracy.

Reklama

Kontakt


Matt Jurkiewicz
+44 7857470Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 1(-)9
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/9Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/9Większośc oszustw występuje gdy wysyłamy pieniądze za przedmioty, które mają zostać dostarczone pocztą.

3/9Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/9Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/9Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/9Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/9Nie wysyłaj rzeczy do nieznajomych za granicę, jest to zwykle oszustwo.

8/9Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

9/9Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama
Reklama