Menu
Nr ogłoszenia: 1058233 /
4 stycznia

DUZA JEDYNKA 5 MIN HANGER LANE

£110Na tydzień
Londyn Zach.
W5 HANGER LANE
Mam do wynajęcia
Pokój-jedynka
Dostępne od: 17 stycznia 2016
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja

Treść ogłoszenia


Do wynajęcia duza, czysta jedynka w spokojnym domu. Wszystkie rachunki/ internet wliczone w cene. Blisko przystanki :226, 83(nocny),112, 487. Stacja Hanger Lane (Central Lane) 5 min, Park Royal (Picadilly) 10 min. W poblizu polski sklep, apteka, Tesco, sainsburys. W domu łazienka oraz 2 toalety. Szukamy milej i sympatycznej osoby, bez nalogow. ZAPRASZAM !! 🙂

Kontakt


Aneta
+44 7588877Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 6(+)6
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama