Menu
Nr ogłoszenia: 705504 /
21 lutego

JEDYNKA box

£90Na tydzień
Londyn Zach.
UB4 Hayes
Mam do wynajęcia
Pokój-jedynka
Dostępne od: 21 lutego
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
JEDYNKA box JEDYNKA box JEDYNKA box

Treść ogłoszenia


Pokoj dla jednej osoby  w  domu polozonym blisko Uxbridge Road. W domu  kuchnia z jadalnia  ,internet , ogrod .wszystkie oplaty w cenie.£90 tyg dla  jednej osoby  , dobry i szybki dojazd do centrum Londynu  .Dom w  wysokim standardzie ,tylko osoby   dbajace o porzadek i higiene osobista ,pracujace na stale i bez nalogow

 

Reklama

Kontakt


kamil
+44 7481177Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 4(+)9
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama
Reklama